Promocja, gadżety reklamowe i marketing w czasie pandemii – o robić z brandem?

Agencja E-MarketingowaNowa pandemia wirusa koronawirusa spowodowała zmiany w różnych branżach, zamykając szkoły, wydarzenia publiczne oraz znaczną część wiosennych konferencji i obwodów wystawienniczych. Kiedy klienci stabilizują swoje operacje i protokoły w sytuacjach awaryjnych, już zaczęli zwracać się do firm oferujących gadżety reklamowe, aby zadawać związane z nimi pytania.

Co się stanie, gdy wydarzenia zostaną anulowane? Co się stanie, gdy nie będziemy mogli odwiedzić naszych klientów? Co się stanie, gdy zapasy się wyczerpią, a zamienniki z zagranicy będą opóźnione o miesiące? Jak nadal budować kulturę i relacje ze zdalną siłą roboczą?

Oto tylko kilka pomysłów na utrzymanie tempa marketingu, w tym co zrobić ze wszystkimi zamówionymi produktami promocyjnymi z tak interesujących ofert, jak businessgifts.pl.

Zmień przeznaczenie już zakupionych produktów związanych z wydarzeniami

W miarę anulowania wydarzeń w całym kraju możesz zastanawiać się, co się stanie, jeśli już zamówiłeś produkty markowe. Jedna opcja: znajdź nową trasę dostawy. Przemyślany produkt promocyjny, który dotrze we właściwym czasie, może być wszystkim, czego potrzebujesz, aby wprowadzić lub zbudować nowy kontakt.

Możemy pomóc Ci zapakować te towary za pomocą specjalnych wiadomości i wysłać je bezpośrednio do domu odbiorcy. Teraz pominięta interakcja twarzą w twarz staje się szansą na niezapomniane warunki marketingowe, z których każdy powinien skorzystać na swój własny sposób.

Odśwież nowy obszar roboczy

Praca zdalna może być dużą regulacją. Pomóż swoim klientom w płynnym przejściu, wysyłając niestandardowe zestawy pełne starannie dobranej kolekcji markowych produktów, idealnych do pracy w domu. Oto niektóre z naszych ulubionych produktów, które mogą pomóc Twojej marce wykorzystać je jako element domowego biura.

Niebieskie światło blokujące okulary

Ekranowane urządzenia emitują niebieskie światło, które może powodować nieostre widzenie i boleśnie suche oczy. Niebieskie światło może nawet wywoływać bezsenność, uniemożliwiając ci wspaniały sen, który pomaga zachować zdrowie. Te okulary są wygodne i trwałe, chroniąc Twoje widzenie podczas długich sesji pracy w domu.

Bezprzewodowe słuchawki

Praca w domu stanowi wyjątkowe wyzwanie, jeśli chodzi o pozostawanie w kontakcie ze współpracownikami i współpracownikami. Dzięki technologii Bluetooth® wygodne słuchawki uwolnią Cię podczas podłączania muzyki, spotkań lub ważnych połączeń.

Kubki podróżne bez podróży

Przy tak wielu opcjach do wyboru, decydujemy się na kubki podróżne, aby zachować pyszną kawę lub herbatę w kubku i bezpiecznie z dala od domowej klawiatury. Jeden z naszych osobistych ulubionych wyborów? Niestandardowy kubek reklamowy dostępny w wielu pięknych kolorach.

Wzmocnij istniejące relacje

Zastanów się, w jaki sposób możesz pielęgnować relacje z klientami bez bezpośredniej wymiany w tym sezonie. W miarę możliwości zamień rozmowy telefoniczne na spotkania czat wideo lub filmy. Lub zadbaj o to, poświęcając kilka dodatkowych minut na wysłanie odręcznej kartki urodzinowej do klientów.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *