Prezent dla szefa – oryginalny czy sprawdzony?

book-1667826_640Szukasz prezentu dla szefa? Warto zabrać się za to z pewnym wyprzedzeniem. Szukanie na ostatnią chwilę zawsze kończy się tym samym – kupnem zachowawczego, mało oryginalnego prezentu. W takich sytuacjach dosłownie widać, że obdarowujący nie wykazał się odrobiną wysiłku, by znaleźć doskonały, idealnie dopasowany prezent.

Zwyczaj dawania przełożonym prezentów ma miejsce w wielu firmach, bez względu na ich wielkość czy branże. Prezent dla szefa jest w dobrym tonie, a przy tym może spowodować, że ten będzie łaskawszym okiem patrzył na pracowników, którzy pamiętają o ważnych wydarzeniach. Mogą to być urodziny czy imieniny, święta, a także ważne daty w historii firmy czy też większy sukces, który jest świętowany na szeroką skalę. Wybierając prezent dla szefa warto wziąć pod uwagę nie tylko czas na znalezienie idealnego podarunku, ale również kwotę, jaka się dysponuje. Tu może być różnie w zależności od tego, czy pracownicy decydują się na indywidualne zakupy prezentowe czy też może zrzucają się. W tym drugim przypadku z pewnością dysponują dużo większą kwotą i mogą sobie pozwolić wręcz na prezentowe szaleństwo.

Sprawdzony prezent dla szefa

Fabulosa

Wśród prezentów dla szefostwa sporo jest sprawdzonych przedmiotów, które są idealne praktycznie na każdą okazję. Najczęściej są to dekoracje i elementy wyposażenia biura – obrazy, ciekawe statuetki czy inne przedmioty, które uzupełniają wystrój wnętrza. Sprawdzają się również rzeczy bardziej osobiste, jak zestaw eleganckich piór, skórzana teczka, zegarek czy spinki do mankietów. Jeśli się jednak decydujemy na taki prezent, musimy zadać sobie nieco trudu na poszukiwania podarunku dopasowanego do gustu obdarowanego. Nawet najbardziej elegancka teczka z górnej półki może bowiem okazać się nietrafionym prezentem, jeśli nie będzie zgodna z gustem osoby obdarowanej. Zawsze sprawdzają się też kosze słodyczy lub eleganckie alkohole z wyższej półki.

Oryginalny prezent dla szefa

Jeśli sprawdzone, standardowe prezenty dla szefa wręczamy co roku i powoli kończy nam się kreatywność w tym względzie, warto poszukać czegoś bardziej oryginalnego, co na pewno spodoba się i przypadnie do gustu. W niektórych firmach pracownicy decydują się na bardziej ekstrawaganckie podarunki, typu vouchery na skok spadochronem, lot balonem i inne atrakcje, które dostarczają adrenaliny. Dobrym rozwiązaniem mogą być również ekologiczne prezenty, szczególnie w tych firmach, w których tematyka ekologii jest obecna na co dzień. Dobrym rozwiązaniem mogą być różne naturalne dodatki, także drobna elektronika w wersji eko. Świetnie prezentować się będzie chociażby drewniany pendrive, który na pewno będzie służył na co dzień, a jednocześnie będzie świetnym dodatkiem. Zainwestujmy również w drewniane pudełko, które może być albo opakowaniem na prezent, albo prezentem samym w sobie. Stylowe, eleganckie pudełka doskonale prezentują się na biurku, przechowują drobiazgi i są idealnym uzupełnieniem wystroju. Jeszcze ciekawiej i bardziej oryginalnie będzie, gdy zdecydujemy się na podarunki grawerowane z personalną dedykacją.

Polecamy:
- Idealny prezent na I Komunię Świętą? Deskorolka elektryczna

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *