Pożyczka biznesowa – chodzi nie tylko o pieniądze! 6 kroków do akceptacji wniosku.

business-loan-document

Chcesz rozwijać swój biznes i spełniać marzenia przedsiębiorcy? To wymaga kapitału, a to często oznacza skorzystanie z pożyczki dla małych firm. Pieniądze są do wzięcia, ale aby zwiększyć swoje szanse na sukces, musisz dowiedzieć się, jak pokazać, że Twoja firma jest solidna.

W końcu chodzi przede wszystkim o pieniądze, ale na początku powinno to dotyczyć… planowania. Bez planowania właściciele małych firm często otrzymują odmowę udzielenia pożyczki Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie pożyczki dla małych przedsiębiorstw:

1. Zaczekaj na złożenie wniosku, dopóki nie poprawisz swoich wyników kredytowych (jeśli są słabe).

Banki, kasy kredytowe i kredytodawcy internetowi ustalają własne kryteria zatwierdzania kredytu na działalność gospodarczą, ale wszystkie starają się odpowiedzieć na jedno kluczowe pytanie: Jakie ryzyko wiąże się z prowadzeniem interesów z tobą? Oczekuj, że każdy pożyczkodawca sprawdzi zarówno twoją kartę kredytową, jak i osobistą zanim pozwoli Ci na kredyt gotówkowy online w www.lowcakredytow.pl bądź inny. Jeśli Twoje osobiste i firmowe wyniki kredytowe są zaniżone, podnieś je, spłacając karty kredytowe i inne zadłużenia i rozliczając się z korzyścią dla ratingu.

2. Napraw wszelkie błędy w raporcie kredytowym, jeśli chcesz podnieść swój wynik.

Pamiętaj, że biura kredytowe mają do 30 dni na rozwiązanie problemu, więc poczekaj, aż biura rozstrzygną spór, aby ubiegać się o pożyczkę.

3. Rozpocznij proces odpowiednio wcześnie.

Złóż wniosek o kredyt firmowy, zanim będziesz go potrzebować. Pożyczki zwykle wymagają od 45 do 60 dni na zatwierdzenie. I może wydawać Ci się to sprzeczne z intuicją, ale ubiegaj się o pożyczkę, gdy twój biznes kwitnie: smutna rzeczywistość jest taka, że trudno jest uzyskać fundusze, gdy masz ciężki moment.

4. Oblicz, ile chcesz pożyczyć z góry.

Najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to pójść do banku i zapytać: Ile mogę pożyczyć?. Powinieneś dokładnie wiedzieć, ile potrzebujesz, dokładnie w jaki sposób zaciągnięty kredyt będzie wykorzystywany i jak dokładnie zostanie spłacony. W ten sposób wiedzą, że wykonałeś swoją pracę domową.

5. Spraw, by twój biznesplan był idealny.

Możesz mieć najlepszy pomysł na biznes na świecie, ale musisz przekonać pożyczkodawcę, że możesz to zrobić. Twój plan będzie wymagał podsumowania wykonawczego które dokładnie określa, co robi twoja firma, jak zarabia pieniądze i dlaczego klienci za to zapłacą. Ponadto porozmawiaj o swojej szansie na rynku i konkurencyjnym krajobrazie (i oczywiście, dlaczego masz przewagę). Nie zapomnij opisać członków zespołu, modelu biznesowego i kosztów (wynagrodzenia, czynsz, wyposażenie itd.). Na koniec dołącz zestawienie zysków / strat za trzy lata, bilanse i wyciągi z rachunku przepływów pieniężnych. Jeśli wszystko to wydaje się zniechęcające, sprawdź przykładowe biznesplany dostępne w sieci.

6. Przygotuj swoje dokumenty.

Twój pożyczkodawca będzie chciał przyjrzeć się kilkuletnim deklaracjom podatkowym. Twojemu statutowi i twojemu długu, który jest kwotą, którą jesteś winien wierzycielom, podzieloną przez wartość finansową twojej firmy. Bądź prawdomówny.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *