Poznaj wszystkie funkcje Huawei Band 4

smartphone-1894723_640

Opaski sportowe są prawdziwym odkryciem ostatnich lat. Zarówno wyczynowi sportowcy, jak i osoby, które aktywnością fizyczną zajmują się raczej amatorsko, chętnie korzystają z takich rozwiązań. Dają wiele możliwości analizowania aktywności fizycznej, mają też sporo dodatkowych, przydatnych funkcji. Wśród ciekawych propozycji z dosyć przystępnej półki cenowej, warto przyjrzeć się bliżej Huawei Band 4.

Huawei Band 4 to niewielka opaska sportowa, która uważana jest za mniejszy odpowiednik dużego smartwatcha od Huawei, czyli Watch GT 2. Choć jej konstrukcja jest nieduża, posiada całe mnóstwo funkcji sportowych, sporo sensorów badających różne parametry użytkownika, a także pozwala na analizowanie codziennej aktywności – od zwykłego krokomierza po bardzo rozbudowane analizy. Dużą zaletą Huawei Band 4 jest również nowoczesny u stylowy design, dzięki któremu nie jest jedynie gadżetem dla sportowców, ale również ciekawym elementem zwykłej codziennej stylizacji do domu czy biura.

Dlaczego warto kupić Huawei Band 4?

Huawei Band 4 jest lekka, wygodna, ma duży wyświetlacz i elastyczny, dobrze trzymający się pasek. Dzięki temu doskonale sprawdza się w każdej sytuacji i trzyma na nadgarstku bez względu na warunki. Jest na tyle lekka, że po pewnym czasie użytkowania można zupełnie zapomnieć, że ma się ją na ręce. Opaska ma duży, wygodny w obsłudze ekran dotykowy o sporej rozdzielczości i regulacji poziomu jasności. Dostosowuje się do warunków oświetlenia otoczenia, co sprawia, że możemy jej używać zarówno w ciemności z dala od innych źródeł światła, jak i wtedy, gdy tego światła jest za dużo i może utrudniać użytkowanie innych urządzeń elektronicznych. Jeśli chodzi o funkcjonalność, opaska posiada wygodne menu, po którym można bezproblemowo poruszać się także wtedy, gdy po raz pierwszy mamy urządzenie na ręku. Bez większych kłopotów odnajdziemy wszystkie interesujące nas funkcje, a jest ich wiele – można sprawdzić liczbę kroków, wykonane ćwiczenia, wiadomości, a także czas, jaki przespaliśmy poprzedniej nocy.

Cale mnóstwo funkcji sportowych

Wybór funkcji sportowych w Huawei Band 4 jest naprawdę spory, zarówno jeśli chodzi o sport na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Opaska posiada funkcje biegowe, rowerowe, fitness, pozwala również na rozbudowane śledzenie aktywności. Może bez problemu pokazać, ile użytkownik zrobił kroków czy liczbę spalonych w czasie aktywności sportowej kalorii. Można z nią układać plany treningowe, tworzyć analizy i statystyki. Jest też sporo pozasportowych możliwości. Huawei band 4 pokazuje informacje o połączeniach, smsach i mailach, ma też opcję znajdź mój telefon, co doskonale sprawdza się w przypadku osób pozostawiających urządzenie w różnych dziwnych miejscach. Jeśli chodzi o możliwości huawei band 4 funkcje są rzeczywiście spore, co sprawia, że każdy użytkownik znajdzie w możliwościach opaski coś na miarę swoich indywidualnych potrzeb.

Polecamy:
- Co może zrobić przedsiębiorca, gdy kontrahent spóźnia się z zapłatą za fakturę?

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *