Pomocnik magazyniera

BOSSARD

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Work Express Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, dla swojego Klienta w Czechowicach Dziedzicach poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku: Pomocnik Magazyniera-operator wózka widłowego

Obowiązki:
• załadunek lub rozładunek
• praca przy obsłudze wózka widłowego
• ruch towarów na regałach wysokiego składowania
• obsługa procesów przyjęć, wydań i składowania

Wymagania:
• wykształcenie zawodowe lub średnie
• uprawnienia do obsługi wózków widłowych – warunek konieczny
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
• gotowość do pracy zmianowej
• zdolności manualne
• umiejętność pracy w zespole
• motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:
• pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
• pracę w przyjaznym zespole
• Umowę o pracę tymczasową;
• Pracę w systemie 3 zmianowym;

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV na adres:
aleksandra.stryczek@workexpress.pl z dopiskiem Pomocnik Magazyniera- Czechowice-Dziedzice.
Tel + 48 797 990 648

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach