Piknik korporacyjny w wielkim stylu – jak go zorganizować?

How-to-Throw-a-Fabulous-Holiday-Business-Party

Pikniki firmowe mogą wiązać się długotrwałą tradycją, ale nie muszą być staromodnie zorganizowane. Oczywiście, że zwyczajne piknikowanie w lokalnym parku nie będzie w stanie wysłać pracownikom czy kontrahentom wiadomości, którą chce się przekazać. Od gier interaktywnych do korporacyjnej gastronomii – oto kilka wskazówek na temat nowoczesnego pikniku firmowego – jeśli to zrobisz dobrze, to naprawdę się opłaci!

Interaktywność – dobra rzecz

Zasadniczo w trakcie pikników pracownicy będą naturalnie formować się w kontekście małych grup, które odzwierciedlają ich dynamikę i pracę w biurze. I chociaż nie ma w tym nic złego to nie można zapominać, iż taki piknik jest najlepszą okazją dla pracowników z różnych działów, aby mogli się nawzajem poznać. Czasami te przypadkowe znajomości mogą prowadzić do niewiarygodnie produktywnych interakcji, które nie mogłyby mieć miejsca w inny sposób. Możesz np. w ramach swojego nowoczesnego pikniku postawić na telewizory lcd wynajem na których będą losowo wyświetlane nazwiska zawodników przydzielonych do różnych zadań. Nie będzie się to wiązało z dużych kosztem, a może znaczeni uatrakcyjnić cały proces.

Wsparcie dla rodzin

Firma, która szanuje równowagę między pracą a życiem zawodowym zwykle cieszy się z bardziej zadowolonych – a tym samym bardziej produktywnych pracowników. Piknik firmowy to wspaniała okazja, aby nie tylko wspierać tę równowagę, ale także zaoferować członkom rodziny swoich pracowników bezpośrednią wdzięczność, włączając je w celebrację. Oczywiście rodziny nie zawsze wyglądają tak samo, więc podejmuj dodatkowy krok, aby pracownicy wiedzieli, że bez względu na wszystko jego rodzina jest mile widziana To może oznaczać, że twój menedżer mediów społecznościowych weźmie ze sobą siostrę i siostrzenicę, a opiekun IT przynosi dwóch najlepszych przyjaciół – ważne jest, aby Twoja firma zawarła w ramach organizowanego pikniku ten element równowagi między życiem zawodowym a życiem rodzinnym.

Nie zaniedbuj potrzeb żywieniowych

Mówiąc dokładniej, ważne jest to by zagwarantować kilka opcji dla wegetarian i osób, które nie tolerują laktozy – a nie tylko zbiór dań powszednich. Od wysokiej jakości wegetariańskich hamburgerów po obfite, bogate w białko sałatki i świeże owoce, całkiem łatwo jest zapewnić gościom pyszne, ale zdrowe potrawy na korporacyjnym pikniku.

Nowoczesna pamiątka

Jeśli Twój piknik jest naprawdę zabawny i interesujący, jest szansa, że telefony z aparatem będą w ciągłym ruchu (kto nie chciałby zdjęcia szefa, który był na ostatnim miejscu w wyścigu w workach?). Zamieść sugestię tagu konkretnego hashtaga dla danego wydarzenia – do czego również możesz wykorzystać prompter wynajem, a następnie zbierz materiały z Instagrama do księgi pamiątkowej! Może to stać się najbardziej popularnym wątkiem rozmowy w firmie w najbliższym czasie.

Tak zorganizowany nowoczesny piknik powinien pozostawi pracownikom i ich rodzinom poczucie szczęśliwego i wdzięcznego uczestnictwa w wydarzeniu. Będą się cieszyć iż mogli stać się częścią dynamicznej, dobrze zorganizowanej imprezy piknikowej w swojej korporacji.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *