Pendrive w kształcie karty to hit – a Ty jaki wybierzesz dla swojej firmy?

usb-1192417_960_720Przy tak wielu promocyjnych pendrivach w różnych modelach i stylach, to naturalne, że czujesz się trochę przytłoczony. Dokonanie właściwego wyboru może dodatkowo poprawić wizerunek Twojej firmy dzięki unikalnym produktom.

Jeśli chodzi o sektor prywatny i publiczny, promocyjne dyski flash USB stały się czymś wyjątkowym. Nie możesz jednak wybrać losowego promocyjnego pendrive’a, ponieważ musisz wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak styl i pamięć flash, która jest idealna dla Twojej firmy. Poza tym musisz nawet wybrać ten, który dobrze mieści się w twoim budżecie i równocześnie ma wszystkie niezbędne funkcje, których szukałeś.

Jak dopasować reklamowy pendrive do biznesu?

Przed porównaniem dostępnych opcji należy najpierw wziąć pod uwagę swoje wymagania i to, czy pamięć USB jest idealna dla Twojej firmy. Nie ma wątpliwości, że każdy pendrive, który znajdziesz w ofercie takich agencji jak printmar.pl ma swój własny urok, ale nie jest konieczne, aby był to właściwy wybór. Na przykład, jeśli prowadzisz salon fryzjerski lub warsztat samochodowy, lepiej byłoby wybrać coś, co przypomni Twoim klientom o Twojej firmie za każdym razem, gdy ją zobaczą, bez odczytywania nazwy firmy, np. pendrive w kształcie samochodu idealnie pasuje do warsztatu samochodowego.

Jeśli jednak zdecydowałeś się już na promocyjne dyski flash USB, lepiej najpierw przejrzeć recenzje i poszukać w Internecie informacji na temat tego, który z nich jest dla Ciebie najlepszy. Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, jest rozmiar pamięci USB. Obecnie pendrive są znane pod różnymi nazwami, takimi jak pamięci USB, pendrive, i karty pamięci i są dostępne w różnych rozmiarach pamięci, takich jak 1 GB, 2 GB, 4 GB, 8 GB, 16 GB, 64 GB, 128 GB. Im mniejsza jest pamięć, tym niższa byłaby cena.

Następną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, jest styl dysku. Chociaż funkcje i komponenty wszystkich napędów są prawie takie same, promocyjne pendrivy są dostępne w różnych atrakcyjnych konstrukcjach zewnętrznych. Niektóre są wyposażone w zdejmowane zatyczki, niektóre mogą się otwierać lub być w postaci breloczków, karabińczyków i smyczy. Poza tym są wykonane z różnych materiałów, takich jak:

  • drewno,

  • plastik,

  • metal.

Poza tym ich kształty też są różne i mogą mieć postać robota, serca, logo firmy lub dowolnej postaci z komiksu.

Jednak jeśli chodzi o biznes, powinieneś wybrać niestandardowe dyski flash, które mogą mieć formę logo firmy lub maskotki. Zwykle korpusy z tworzywa sztucznego są drukowane, natomiast korpusy metalowe lub drewniane są trawione lub drukowane. Bez względu na to, jaki styl lub różnorodność wybierzesz, masz ogromną opcję kolorów i możesz wybrać dowolny projekt, który najlepiej spełni wyznaczone mu przez Twoją firmę zadanie.

Większość ekspertów sugeruje, że zawsze lepiej jest przyjmować oferty cenowe od 3 do 4 dostawców pendrive, aby uzyskać najlepszą ofertę. Ponadto nie zapomnij wziąć pod uwagę takich czynników, jak czas dostawy, reputacja dostawcy, warunki kredytu i polityka zwrotów.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *