Jak poprawić organizację pracy związanej z tłumaczeniami tekstów?

 pencils-762555_640

Samodyscyplina, umiejętność skupienia i koncentracji to poza czystymi umiejętnościami lingwistycznymi najważniejsze z cech mających wpływ na efektywność pracy każdego tłumacza. Dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii osoby zawodowo zajmujące się realizacją tłumaczeń mogą jednak znacząco podnieść swoją efektywność. Wystarczy sięgnąć po takie narzędzia jak XL8 TMS, czyli spójny system zarządzania projektami tłumaczeniowymi. Jak to działa i kiedy warto zainwestować w tego typu narzędzie?

Podstawowe funkcje systemu

Jednoczesne zarządzanie wieloma projektami może być kłopotliwe, w skrajnych sytuacjach prowadząc do opóźnień, które niemal zawsze postrzegane są przez klientów w negatywny sposób. System XL8 TMS – https://www.localize.pl/product-pol-12-XL8-TMS-SUBSKRYPCJA-ROCZNA.html, oferuje prosty w obsłudze kalendarz roboczy, który umożliwia lepsze rozplanowanie zadań i sprawniejszą realizację projektów tłumaczeniowych. System wyposażony jest w bazę klientów, co ułatwia prowadzenie współpracy z wieloma podmiotami, które bardzo często mają różne wymagania, co wymaga indywidualnego podejścia. Jego częścią składową jest także system umożliwiający szybką wycenę poszczególnych zleceń i moduł umożliwiający łatwą integrację systemu z zewnętrznym programem do wystawiania faktur. Dzięki temu z jednej platformy można nie tylko obsługiwać stałych i nowych klientów, ale także sprawnie zarządzać finansami swojej firmy. Co ważne, oprogramowanie dba o szyfrowanie połączeń i bezpieczeństwo pracy, w związku z czym oferuje m.in. możliwość wykonywania codziennych kopii zapasowych – mniejsze ryzyko utraty już przygotowanych tekstów.

Kogo może to zainteresować?

Narzędzia informatyczne zapewniające możliwość lepszej organizacji pracy, zwalniające z konieczności poświęcania dużej ilości czasu na poboczne zadania, które w bezpośredni sposób nie są związane z wykonywaną pracą zarobkową to doskonały wybór dla każdego, kto chce zwiększyć swoją efektywność, a tym samym poprawić swoją rynkową konkurencyjność. Oprogramowanie XL8 TMS powstało z myślą o branży tłumaczeniowej, w związku z czym jest kierowane przede wszystkim do osób, które zawodowo zajmują się tłumaczeniami tekstów, biur tłumaczeń i innych podmiotów podobnego typu.

Zwiększenie efektywności pracy przez lepsze zarządzanie czasem, dokładne planowanie zadań, zapewnienie łatwego kontaktu z klientami czy ułatwienie procesu wypisywania faktur to podstawowe korzyści wynikające ze stosowania oprogramowania wspierającego pracę tłumacza. Jeśli zajmujesz się tłumaczeniami tekstów, takie programy jak XL8 TMS mogą znacząco ułatwić Twoją codzienną pracę, tym samym zwiększając Twoją konkurencyjność.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *