Okiem bezrobotnego

Ciągłe myślenie o niej może nieźle nam zaszkodzić. Zaczyna się od bólu żołądka i tak już zostaje. Do tego ten stres. Codzienne przeglądanie tych ofert doprowadza do szału. Bo jak tu nie zwariować? Albo nie ma nic ciekawego albo jak już się wysyła swoje CV to nie odpowiadają. Zwariować można. No, a jak człowiek jest bezrobotny to głównie myśli o tej pracy. Czyli wariuje. Jak do tego dochodzi deszcz, brzydka pogoda to już w ogóle jakaś masakra. Plus presja ze strony rodziny. Ten nacisk. No przecież szukam pracy! A oni myślą, że co? Siedzę sobie całymi dniami i nic nie robię. Albo, że jak to fajnie jest nie mieć pracy. Nic nie robić, oglądać filmy, spać do późna. No tak, fajnie, ale na początku. Potem myślisz o sobie, że jesteś jakimś nieudacznikiem, bo Cię nikt nie chce. A przecież nie jesteś głupi!

Coś tam umiesz, coś tam wiesz. Aa, masakra i tyle. Gdyby, chociaż świeciło słońce. A tak, nic tylko spać i nie myśleć już o tym, że tej pracy się nie ma. A ci na górze tam, politycy, to nie myślą o tych biednych obywatelach, którzy codziennie męczą się, szukając jakieś pracy. Że boli ich żołądek, że czują stres. W jakiś dół można wpaść. A człowiek się stara, chce i nic. Ach ta praca i praca. I w ogóle czy nie potrzeba innych zawodów tylko tych telemarketerów? Koszmar jakiś. Jeszcze się dziwią, że nikt tam nie chce pracować. No nie każdy chce wciskać ludziom jakieś niby korzystne umowy czy super ekspres. Takie to trudne do zrozumienia? Co się z tym światem dzieje? Co z tymi ludźmi? Co z tą pracą?

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *