Nowa sala szkoleniowo – konferencyjna nad naszym morzem

Nowa sala szkoleniowo – konferencyjna nad naszym morzem

Czy jesteś gotowy na organizację spotkania lub konferencji w jednej z niesamowitych przestrzeni konferencyjnej? Lokalizacja będzie jedną z najważniejszych rzeczy, jeśli chodzi o znalezienie odpowiedniego miejsca na konferencję. Jeśli większość uczestników przyjedzie transportem publicznym, warto poszukać miejsca obsługiwanego przez więcej niż jedną linię miejską i znajduje się w odległości krótkiego spaceru. Województwo pomorskie oferuje wiele takich miejsc, sprawdź na http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/. Ponadto duża część z nich znajduje się w pobliżu do Morza Bałtyckiego, co stanowi wspaniałe tło.

Hotel Bryza Resort & SPA
Adres:
ul. Międzymorze 2, Jurata
Numer kontaktowy:
58 675 51 00 lub 58 675 52 00

Profesjonalne rakiety do tenisaBryza Resort & SPA znajduje się w kurorcie Jurata na Pomorzu. To hotel zlokalizowany przy samej plaży, co pozwala uczestnikom podziwiać z okien pięko Bałtyku, a tym samym daje jedną z możliwości na spędzenie wieczoru po wyczerpującym dniu pracy. Hote Bryza posiada wspaniałą ofertę biznesową, pozwalającą na organizację spotkania o charakterze konferencji, szkolenia lub wydarzeń innego rodzaju. Zaplecze konferencyjne składa się z 3 sal konferencyjnych różnej wielkości (dla małych i dużych spotkań) oraz Sali Biblioteka z ciepłym kominkiem dla bardziej intymnych spotkań. Z połączenia dwóch sal można stworzyć jedno duże pomieszczenie o pojemności maksymalnej 120 osób. Sale wyposażone są w sprzęt audiowizualny: system nagłośnienia, telewizory, ekrany, projektory multimedialne, flipcharty oraz system łączności: telefon oraz dostęp do Internetu. Baza noclegowa hotelu Bryza składa się z 50 pokoi, które oferują widok na las sosnowy, a także 33 apartamentów, które pozwalają zachwycać się widokiem na Morze Bałtyckie lub promenadę Juraty. Obiekt posiada niezwykłą ofertę SPA&Wellness i basenów, a atrakcje w jego otoczeniu sprawiają, że wypoczynek po zakończeniu konferencji będzie niezapomnianym przeżyciem.

REJS Hotel*** & Apartamenty Władysławowo
Adres: ul. Hryniewieckiego 4, Władysławowo
Numer kontaktowy: 58 77 40 500

50 metrów: tyle dzieli Hotel Rejs od piaszczystej plaży we Władysławowie, miejscu które jest jednym z najbardziej rozpoznawanych miejsc dla turystyki w Polsce. Obiekt umożliwia organizację wydarzenia biznesowego dzięki 4 salom konferencyjnym. Trzy mniejsze sale mają pojemność w zakresie 14-40 uczestników w różnych ustawieniach. Największe pomieszczenie konferencyjne jest w stanie pomieścić natomiast 140 osób. Sale zaopatrzone są w niezbędny sprzęt: rzutniki multimedialne, ekrany, flipcharty oraz artykuły piśmiennicze. Spotkania biznesowe w tym hotelu to sama przyjemność – doświadczona kadra służy pomocną dłonią przez cały okres: od organizacji po przebieg konferencji. Załoga hotelu zapewni również wspaniałą rozrywkę po zakończeniu spotkania w ramach działań teambuildingowych, takich jak quady, kręgle, windsurfing i wiele innych. Baza noclegowa hotelu to 8 wygodnych pokoi Standard, Studio lub Apartament. Istnieje również możliwość zorganizowania wolnego czasu we własnym zakresie, m.in. w aquaparku lub na kortach tenisowych.

 

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *