Nie lubisz myć okien?

wulu-mycie-okein

Nie każdy z nas przepada za myciem okien, chociaż każdy z pewnością lubi, gdy są krystalicznie czyste. Jednak teraz, gdy zależy ci na czystych oknach, wcale nie musisz chwytać z płyn i szmatkę, ponieważ możesz zlecić ich wyczyszczenie komuś, kto zrobi to za ciebie – szybko i tanio!

Chociaż mycie szyb nie jest wyjątkowo skomplikowane, to jednak zabiera dużo czasu i wymaga odpowiednich środków czystości i akcesoriów. Nieodpowiednio umyte okna także nie będą wyglądały zbyt dobrze ze względu na widoczne pod słońce smugi. W związku z tym wtedy, gdy bardzo nie chcesz zabierać się za to zadanie, możesz skorzystać z pomocy innych osób.

Przede wszystkim można skorzystać z usług firm sprzątających – przede wszystkim znajdziesz je w większych miejscowościach. Wystarczy tylko zadzwonić pod wskazany numer i umówić się na dogodny termin wykonania usługi. Wtedy wyznaczonego dnia i godziny do domu będzie mogła przyjść osoba wyposażona w odpowiednie preparaty, która zajmie się myciem okien. Niestety, to dość droga usługa – umycie jednoskrzydłowego okna to wydatek około 10-15 złotych. Nietrudno policzyć, że umycie wszystkich okien w średnim domu to wydatek nawet powyżej 150 złotych.

Gdy zależy ci na niższej cenie, możesz przede wszystkim poszukać ofert osób prywatnych. Tutaj z pomocą przychodzą portale ogłoszeniowe, a także specjalne serwisy przeznaczone do zlecania prac dorywczych, na przykład wulu.pl. Dzięki nim można szybko i wygodnie znaleźć osobę, która będzie mogła w bez przepłacania wykonać dla ciebie mycie okien.

Cenę można najczęściej uzgodnić indywidualnie. Przykładowo na serwisie wulu.pl można wystawić swoje ogłoszenie lokalne i następnie poczekać na oferty od wykonawców zainteresowanych przyjęciem zlecenia. Następnie wystarczy tylko wybrać ofertę z tych, które zostały przedstawione, i umówić się na wykonanie usługi. Plusem jest również bezpieczna płatność – nie następuje ona z ręki do ręki, ale przez serwis, co gwarantuje większe bezpieczeństwo. Wykonawca otrzymuje wtedy zapłatę dopiero po wykonaniu usługi.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *