Nie lubisz myć okien?

wulu-mycie-okein

Nie każdy z nas przepada za myciem okien, chociaż każdy z pewnością lubi, gdy są krystalicznie czyste. Jednak teraz, gdy zależy ci na czystych oknach, wcale nie musisz chwytać z płyn i szmatkę, ponieważ możesz zlecić ich wyczyszczenie komuś, kto zrobi to za ciebie – szybko i tanio!

Chociaż mycie szyb nie jest wyjątkowo skomplikowane, to jednak zabiera dużo czasu i wymaga odpowiednich środków czystości i akcesoriów. Nieodpowiednio umyte okna także nie będą wyglądały zbyt dobrze ze względu na widoczne pod słońce smugi. W związku z tym wtedy, gdy bardzo nie chcesz zabierać się za to zadanie, możesz skorzystać z pomocy innych osób.

Przede wszystkim można skorzystać z usług firm sprzątających – przede wszystkim znajdziesz je w większych miejscowościach. Wystarczy tylko zadzwonić pod wskazany numer i umówić się na dogodny termin wykonania usługi. Wtedy wyznaczonego dnia i godziny do domu będzie mogła przyjść osoba wyposażona w odpowiednie preparaty, która zajmie się myciem okien. Niestety, to dość droga usługa – umycie jednoskrzydłowego okna to wydatek około 10-15 złotych. Nietrudno policzyć, że umycie wszystkich okien w średnim domu to wydatek nawet powyżej 150 złotych.

Gdy zależy ci na niższej cenie, możesz przede wszystkim poszukać ofert osób prywatnych. Tutaj z pomocą przychodzą portale ogłoszeniowe, a także specjalne serwisy przeznaczone do zlecania prac dorywczych, na przykład wulu.pl. Dzięki nim można szybko i wygodnie znaleźć osobę, która będzie mogła w bez przepłacania wykonać dla ciebie mycie okien.

Cenę można najczęściej uzgodnić indywidualnie. Przykładowo na serwisie wulu.pl można wystawić swoje ogłoszenie lokalne i następnie poczekać na oferty od wykonawców zainteresowanych przyjęciem zlecenia. Następnie wystarczy tylko wybrać ofertę z tych, które zostały przedstawione, i umówić się na wykonanie usługi. Plusem jest również bezpieczna płatność – nie następuje ona z ręki do ręki, ale przez serwis, co gwarantuje większe bezpieczeństwo. Wykonawca otrzymuje wtedy zapłatę dopiero po wykonaniu usługi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *