Nici PDO – zabieg liftingujący

PrzechwytywanieDawno minęły czasy, kiedy chirurgiczny lifting twarzy był jedynym sposobem na rozwiązanie problemu wiotkości skóry twarzy. Nowa, ulepszona i zatwierdzona przez odpowiednie instytucje alternatywa liftingu twarzy, zwana liftingiem nici pdo, to nieinwazyjny sposób, dzięki któremu coraz więcej dorosłych zajmuje się nieznośnymi zmarszczkami.

Lifting nici PDO to coraz popularniejszy sposób na napinanie łagodnych do umiarkowanych obwisłych policzków, brwi i szyi. Może również leczyć praktycznie każdy inny obszar twarzy, taki jak obszar pod oczami, wewnętrzne brwi, kurze łapki, fałdy nosowo-wargowe, linia żuchwy i czoło. Jest to popularny wybór dla tych, którzy chcą poprawić wygląd zmarszczek, ale nie chcą iść pod nóż z wielu powodów, ale zwykle ze względu na poświęcenie czasu lub kosztów.

Jak działa minimalnie inwazyjny lifting nici PDO?

Ta skuteczna, niechirurgiczna alternatywa liftingu jest odpowiednia dla wielu dorosłych, którzy chcą mieć kilka zastrzyków i chcą uzyskać natychmiastowy lifting owalu twarzy bez konieczności przechodzenia na drogę chirurgiczną. Lifting z pomocą nici PDO odbywa się za pomocą nici polidioksanonowych (PDO) w obszarach zabiegowych, które są umieszczane pod skórą za pomocą małej igły lub kaniuli. Procedura nie obejmuje nacięć. Nici PDO pozostają pod skórą, aż w końcu się rozpuszczą, pobudzając organizm do naturalnej produkcji większej ilości kolagenu w celu napięcia skóry. Nici również zakotwiczają skórę i podnoszą ją do góry.

Chociaż ta procedura otrzymała wiele świetnych recenzji, wielu nadal pamięta oryginalną wersję liftingu nici, która pojawiła się pod koniec lat 90-tych, od tego czasu poprawiła się skokowo. Ma znacznie mniej skutków ubocznych i powoduje subtelny, ale widoczny lifting skóry twarzy. W przeciwieństwie do procedury przeprowadzonej w latach 90-tych nici są teraz wchłanialne, co minimalizuje wszelkie skutki uboczne liftingu nici PDO.

Dzisiejsza medycyna estetyczna idzie o krok dalej, aby zadowolić wymagających pacjentów

Najlepszym klinikom przede wszystkim zależy na tym, aby pacjenci mieli optymalne efekty kosmetyczne. Dlatego równocześnie mogą również polecić technologię napinania skóry o częstotliwości radiowej, aby jeszcze bardziej:

• przyspieszyć wzrost kolagenu
• poprawić efekt liftingu nici PDO.

Aby jeszcze bardziej wzmocnić lifting nici PDO, lekarz może również zalecić stosowanie wypełniaczy, aby zakończyć transformację. Pacjenci poddawani liftingowi nici PDO mogą spodziewać się, że nici rozpuszczą się pod skórą w ciągu około 9 miesięcy. Zachęcamy pacjentów do wizyty w renomowanym gabinecie w ciągu 9 miesięcy od pierwszego zabiegu liftingu nici PDO, aby utrzymać i kontynuować produkcję kolagenu. Jest to bardzo dobra strategia i rezolutne podejście, dzięki któremu można cieszyć się pożądanymi wynikami jak najdłużej. Przede wszystkim jednak warto dowiedzieć się na ten temat jak najwięcej – aby podjąć świadomą decyzję co do poprawy owalu twarzy.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *