Jak najlepiej wykorzystać zakupy?

shopping-cart-1275480_960_720Dla niektórych zakupy spożywcze są zmorą ich istnienia. Dla innych może to być doświadczenie zen. Bez względu na to, do jakiego obozu wpadniesz, możesz skorzystać z kilku wskazówek, aby jak najlepiej wykorzystać zakupy.

Sklepy spożywcze mają własne strategie, aby wpłynąć psychologicznie na zakup najdroższych produktów, rzeczy, których nie potrzebujesz, oraz produktów, które wkrótce stracą ważność. Na szczęście mamy dla Ciebie wskazówki i gazetki promocyjne Hebe, dzięki którym za każdym razem będziesz mieć najlepsze okazje.

Nauczymy Cię wszystkiego, od tego, gdzie możesz znaleźć najświeższe produkty, przez tego, jak zmusić rzeźnika do przepakowania mięsa, po najlepszy czas na zakupy, abyś przypadkowo nie wrócił do domu z połową produktów w sklepie. Nie martw się. Niezależnie od tego, czy kochasz zakupy spożywcze, czy ich nienawidzisz, ta lista jest dla Ciebie.

Poważnie, obowiązki takie jak zakupy spożywcze stają się o wiele przyjemniejsze, jeśli tylko poświęcisz trochę czasu na wymyślenie strategii.

Oto kilka wskazówek, o których należy pamiętać, gdy te przesuwne drzwi się otwierają

Nie bój się sięgać na odległość ramienia w tył po świeższe produkty, zwłaszcza jeśli chodzi o produkty. Chcą pozbyć się rzeczy, które wkrótce wygasną, więc przedstawiają to i liczą na ludzi, którzy nie przeczytali tego artykułu, aby go złapać.

Im starsze mleko, tym bardziej jest centralnie umieszczone!

To dotyczy również rzeczy takich jak mleko i jogurt, ale jest dodatkowy haczyk. Środkowe rzędy mleka są zwykle najstarsze. Idź do zewnętrznych rzędów, aby uzyskać najświeższe produkty. Najdroższe przedmioty znajdują się na wysokości oczu. Sklepy spożywcze chcą, abyś je złapał, ponieważ są pierwszymi, które widzisz. Ale często tańsza wersja tego samego przedmiotu to kilka półek skierowanych w stronę podłogi.

Przyprawy są ułożone w porządku alfabetycznym. To ratuje życie! Nie przeszkadza to jednak w ciągłym przeszukiwaniu rzędów przypraw w poszukiwaniu jedynej przyprawy, której nie mają.

Wiele razy te same przyprawy, które są dostępne w sekcji przypraw, są również dostępne w alejkach etnicznych, z wyjątkiem tego, że dostajesz o wiele więcej za znacznie mniej. To jest droga do zrobienia.

Butelki po napojach powinny być twarde, gdy je ściskasz. Jeśli łatwo się wyginają, już tracą nasycenie dwutlenkiem węgla. I nikt nie chce takiej sody.

Dojrzałe arbuzy brzmią głucho, gdy je stukasz. Nie ma za co! Teraz kupując ten olbrzymi owoc, nie będzie to zgadywanie.

Kupuj na obwodzie sklepu.

Jeśli próbujesz prowadzić zdrowy tryb życia, trzymaj się granic supermarketu. Zostały zaprojektowane tak, aby najświeższa żywność – produkty spożywcze, mięso, nabiał – znajdowała się na zewnętrznym obwodzie sklepu. Środkowe korytarze są wypełnione bardziej przetworzonymi produktami. Sałata w workach jest świeższa, gdy w torebkach nie ma dużo powietrza.
Gdy sałata się starzeje, uwalnia więcej gazu. Jeśli weźmiesz paczkę sałaty i masz wrażenie, że zaraz pęknie jak bańka, wybierz inną torebkę.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *