Najciekawsze warsztaty biznesowe w 2017 roku

Group of happy business people clapping their hands

Każdego roku w Polsce organizowanych jest kilkaset konferencji biznesowych w różnych dziedzinach. Branże biznesowe są różnorodne, ponieważ jest takie zapotrzebowanie. Jest także mnóstwo ludzi, pragnących poznać „sukces na żywo” i skorzystać z wskazówek i porad ludzi biznesu. Wiedza jaka jest przekazywana na takich konferencjach, nie jest wiedzą czysto teoretyczną z której po prawdzie nic nie wynika.

Tu przekazywana jest praktyka w biznesie. Przekazywana językiem łatwym i dostępnym dla każdego. Dlatego też każdy może skorzystać z dostępności takich konferencji, w branży, jaka go najbardziej interesuje. Konferencje biznesowe są organizowane w kilkunastu głównych miastach Polski, m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, czy Łodzi. Jeśli ktoś mieszka gdzie indziej, warto dojechać i skorzystać tym bardziej, że często wstęp jest wolny.

Profile konferencji biznesowych

Powszechnie wiadomo, że wspólną cechą takich konferencji jest ogólna tematyka dotycząca przede wszystkim zarządzaniem firmą i przebiegającymi w niej procesami. Omawiane są także metody prowadzenia działalności gospodarczej jednoosobowej, czy też spółek z o.o., cywilnych, prawnych itp. Jeśli chodzi o branże, to jest to dość ogólne pojęcie, ponieważ na konferencjach poruszane są kwestie różnych profili, m.in. IT, Marketing, zarządzanie i finanse, sprzedaż itp. Jest jeszcze jeden pozytywny aspekt takich spotkań. Możliwość poznania różnych ludzi, nawiązania korzystnych kontaktów, oraz nawet zorganizowania sobie jakiejś pracy.

Jakie to są warsztaty, gdzie i kiedy?

W 2017 roku odbędzie się ponad 200 konferencji biznesowych w 11 obszarach zawodowych. Będą to m.in. Marketing, sprzedaż HR, IT. Są to m.in.:
19-20.06.2017 VIII Kongres Regionów 2017 Wrocław.
1-2.06.2017 VII Polish Businesswoman Congress 2017 Warszawa.
31.05-1.06.2017 Konferencja Impact’17 Kraków.
10-12.05.2017 IX Europejski Kongres Gospodarczy 2017 Katowice
27-28.04.2017 Kongres Managera 2017 Katowice
26-27.04.2017 Konferencja EuropeanExecutive Forum 2017 Warszawa
3-4.04.2017 IV Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych 2017.
21.03.2017 Konferencja Psychologia Sukcesu Jack Canfield 2017
15-17.03.2017 9. Konferencja Interakcja-Integracja 2017
27-28.02.2017 2. Konferencja Power to Women 2017

To tylko niektóre konferencje biznesowe w 2017.

Większość z nich odbywa się cyklicznie każdego roku i zgromadza wielu sympatyków zarówno osób prywatnych, jak i biznesmenów. Warto poświęcić swój czas i zapoznać się tematami, jakie są poruszane na takich konferencjach. Będzie to zarówno z pożytkiem dla nas samych, oraz dla naszych rodzin. Wiele osób chciałoby otworzyć własną firmę, jednak nie za bardzo wiedzą jak się za to zabrać, czym się zajmować, jak poradzić sobie z klientami, czy też najważniejsze: z urzędami. Wiele pożytecznych informacji można uzyskać na takich spotkaniach, zawrzeć nowe znajomości, kontakty, poznać naocznie ludzi biznesu, posłuchać jak mówią i o czym. Ile w ich głosie jest spokoju i pewności siebie. I to należy sobie przede wszystkim przyswoić.

Chcesz zorganizować swoją konferencję w profesjonalnie przygotowanej sali? Wejdź na stronę http://villabohema.pl i sprawdź atrakcyjną ofertę.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

1 komentarz do “Najciekawsze warsztaty biznesowe w 2017 roku

  1. Bartlomiej Szpak
    29 maja 2017 at 11:36

    A był ktoś na konferencji na temat nowoczesnych technik wykończeniowych w budownictwie? Podobno przedstawiali tam różne zastosowania plexiglasu. Oglądam przy okazji stronę http://plexinawymiar.pl/plexi-pleksi-pleksa/warszawa/ i widzę, że z tego materiału można zrobić praktycznie wszystko. Chciałbym jednak poznać jakąś firmę, która zajmuje się tego typu pracami i ma jakieś portfolio. Ponoć na tej konferencji parę firm się wystawiało. Ktoś coś wie więcej?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *