Nadszedł czas na gadżety z logo dla branży fitness!

home-fitness-equipment-1840858_1280Jako właściciel siłowni lub trener osobisty, codziennie pracujesz, aby ludzie byli w dobrej formie, ale jak wygląda twoja strategia marketingowa? Może regularnie publikujesz posty w mediach społecznościowych i masz Groupona, który oferujesz nowym klientom, ale nadszedł czas, aby ulepszyć swoją grę dzięki niestandardowym gadżetom!

Prowadzisz studio fitness lub pracujesz jako trener personalny? Co powiesz na zarządzanie siłownią? Oto najlepsze promocyjne gadżety z logo dla branży fitness, które pomogą Ci pokazać innym kim jesteś i co robisz!

Ręczniki niestandardowe

Twoi klienci będą mocno się pocić podczas sesji ćwiczeń. Upewnij się, że mają miękkie, niestandardowe ręczniki, którymi mogą wycierać twarze i szyje po treningu. Zaoferuj swoim ręcznikom uzupełnienie po każdej sesji i poproś klientów, aby wrzucili je do kosza na pranie, gdy skończą. Jest to gest, który wyróżni Cię spośród wszystkich innych centrów fitness, co ma znaczenie.

Shakery

Po ciężkim treningu ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest podjechanie do McDonald’s drive-thru. Pomóż swoim klientom pozostać na właściwym torze, dostosowując butelki do shakera za pomocą logo swojej siłowni lub studia. Rynek proszku białkowego to przemysł o wartości wielu miliardów, bez oznak spowolnienia. Prawdopodobnie Twoi klienci będą codziennie przygotowywać koktajle, koktajle lub drinki, co oznacza, że będą ciągle patrzeć na Twoje logo. Przy odrobinie szczęścia zapiszą się na więcej sesji z Tobą!

Koszulki promocyjne

Każdy zasługuje na dzień wolny od intensywnych ćwiczeń. W końcu musisz dać swoim mięśniom czas na relaks. Twoi klienci będą myśleć o fitnessie z Tobą nawet w te nieformalne dni, jeśli zaoferujesz im promocyjne koszulki ze swoim logo. Ludzie kochają koszulki i będą je nosić przez cały czas. W rzeczywistości 4 na 5 Polaków jest przywiązanych do starej koszulki. Mając to na uwadze, chcesz wybrać relaksujący krój, który będzie wygodny w noszeniu przez cały dzień i przetrwa lata. Wygodna koszulka to świetny sposób, aby Twoi klienci zapamiętali Cię na długo w przyszłości.

Słuchawki douszne

Jak Twoi klienci mogą wejść do strefy bez dobrych słuchawek dousznych? Trzymaj kilka par w misce w recepcji i sprzedawaj je za rozsądną cenę. To naprawdę uratuje życie, jeśli przypadkowo zapomną słuchawki w domu. Mzyka może faktycznie poprawić twoją wydajność fizyczną podczas treningu. Szybkie utwory mogą zwiększyć Twoją wytrzymałość i wprawić Cię w lepszy nastrój. Nie chcesz obu tych rzeczy dla swoich klientów?

Spersonalizowane maty do jogi

Maty do jogi to niezbędny element wyposażenia każdego entuzjasty ćwiczeń, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy też pełnoprawnym kulturystą. Tylko w 2021 r. w Polsce na produkty do ćwiczeń i fitness wydano ogromne sumy. Obejmuje to przedmioty takie jak maty do jogi, które świetnie nadają się nie tylko do robienia medytacji i asan, ale także do innych treningów, takich jak trening siłowy i pilates. Co więcej, te maty doskonale nadają się do treningów w pomieszczeniach w dni, kiedy Twoi klienci po prostu nie mogą dotrzeć na sesję treningową.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *