Na urlop z dzieckiem? Weź ze sobą Smart Kid Belt!

oto praca smartNa rynku pojawiło się innowacyjne urządzenie, które stało się skuteczną i wygodną alternatywą dla tradycyjnych pasów bezpieczeństwa i fotelików dziecięcych. Smart Kid Belt osiągnął wysokie wyniki bezpieczeństwa w licznych testach zderzeniowych. Jak to działa? Jakie są zalety nowego pasa bezpieczeństwa Smart Kid? Dlaczego powinieneś go zakupić jak najszybciej, a na pewno przed najbliższym urlopem, który zamierzasz spędzić ze swoim maluchem?

Jak działa Smart Kid Belt?

Smart Kid Belt Polska został stworzony przez grupę doświadczonych i oddanych specjalistów. Ich celem było stworzenie urządzenia, które stawia bezpieczeństwo dziecka na pierwszym miejscu podczas podróży samochodem. Dodatkowo producenci chcieli zapewnić komfort użytkowania, którego tak często brakuje w tradycyjnych fotelikach samochodowych dla dzieci.

Fotele te zajmują dużo miejsca w samochodzie i są przeznaczone głównie do użytku stacjonarnego. Zabranie takiego miejsca w podróż lub wsadzenie go do samochodu znajomego nie jest łatwe.

Pas Smart Kid jest kompaktowy i zajmuje bardzo mało miejsca. Z łatwością zmieści się w torebce, małym plecaku lub drzwiach samochodu. Dzięki temu jest łatwy w użyciu podczas podróży lub gdy znajdziesz się w nieoczekiwanych sytuacjach. Wystarczy przymocować urządzenie do zapiętych pasów bezpieczeństwa, aby znacznie zwiększyć bezpieczeństwo w samochodzie Twojego dziecka!

Dla kogo przeznaczone są pasy Smart Kid Belt?

Pas Smart Kid są przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat, o wadze od 15 do 36 kilogramów. Te innowacyjne pasy są dostępne w przystępnej cenie i mogą być używane przez wiele lat. Można je łatwo dostosować w miarę wzrostu dziecka. W rezultacie jednorazowa inwestycja zapewni długotrwałe użytkowanie.

Korzyści z używania Smart Kid Belt

busy Polska NiemcyKorzystanie ze Smart Kid Belt ma wiele zalet. Obejmują one przede wszystkim wysoki poziom bezpieczeństwa, co zostało udowodnione w licznych testach zderzeniowych. Do tego dochodzi kompaktowa konstrukcja, która umożliwia łatwy transport paska w ramach bagażu podręcznego, torebki lub drzwi samochodu. To fakt – pasek zajmuje naprawdę niewiele miejsca, dzięki czemu można łatwo przewozić troje dzieci na tylnym siedzeniu samochodu!

Rodziców ucieszy także łatwa regulacja paska która oznacza, że może być używany przez różne osoby i dostosowany do rosnących dzieci, a na ukoronowanie tych argumentów działa przystępna cena- jest to jednorazowa inwestycja, której ciężko odmówić opłacalności. Poza tym, pas ten może być stosowany w dowolnym modelu samochodu.

Dlatego bez względu na to gdzie wybierasz się w tym roku na urlop, warto zdobyć wiedzę na temat tego pasa i skorzystać z jego walorów dla wygody własnej, a przede wszystkim dla bezpieczeństwa swojego dziecka w czasie podróży, co zawsze i niezmiennie powinno stanowić najwyższy priorytet dla każdego rodzica. Takimi wartościami właśnie kierowali się twórcy tego jakże innowacyjnego rozwiązania!

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *