Na małe i duże spotkania

pexels-photo-380769

Król Artur spotykał się ze swoimi rycerzami przy okrągłym stole. Przy nim wszyscy byli tak samo ważni i każdy miał prawo zostać wysłuchanym. Można powiedzieć, że organizował swego rodzaju konferencje. Dziś spotkania przy stołach – rzadko tych okrągłych – kojarzą się głównie z biurami. Jak jednak wybrać odpowiedni rozmiar i kształt stołu?

DUŻY NIE ZAWSZE MOŻE WIĘCEJ

Podstawowym wyposażeniem sal konferencyjnych są stoły konferencyjne. W tego typu pomieszczeniach, zazwyczaj spotykamy modele pokaźnych rozmiarów, o długości, np. 180 cm lub nawet 220 cm. I zazwyczaj spełniają swoje zadanie, jeśli zasiada przy nich wiele osób. Można w ten sposób przeprowadzić spotkanie zarządu, prezentację czy szkolenie. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy dyrektor lub prezes chcą, np. negocjować warunki umowy dla swojej firmy. Rozmowa taka nie powinna odbywać się przez biurko. Warto dyskutować jak równy z równym. W takiej sytuacji, warto jest mieć w gabinecie niewielki, okolicznościowy okrągły stolik o średnicy 80 cm, 100 cm lub 120 cm. Rozmówcy nie są oddaleni od siebie, żaden z nich nie wchodzi w nadrzędną rolę i można kontynuować temat współpracy w przyjaznej atmosferze, przy smacznej kawie. W ten sposób zbudujesz pozytywną relację ze swoim gościem. Możesz też – oczywiście – zaprosić go do dużej sali konferencyjnej, spotkanie takie będzie jednak dużo chłodniejsze, a między Wami może wytworzyć się dystans, który nie zawsze jest pożądanym elementem współpracy.

KSZTAŁT MA ZNACZENIE?

Czy kształt stołu konferencyjnego może mieć jakieś znaczenie? Jeśli nie jesteśmy przesądni i nie boimy się rogów stołu, to bardziej chodzi tu o design tego mebla. Warto dopasować go do wystroju całej sali konferencyjnej. Stoły kanciaste będą sprawiały wrażenie ciężkich i poważnych, podczas gdy meble o zaokrąglonych rogach nadadzą pomieszczeniu lekkości i świeżości. Wybierz ten mebel tak, aby korespondował z resztą wyposażenia, które znajduje się w sali. Do tego potrzebne będą już tylko wygodne krzesła.

POSTAW NA DOBREJ JAKOŚCI MATERIAŁY

W sklepie Lobby Meble posiadamy wiele ciekawych modeli. Konferencyjne stoły, które oferujemy, wykonane są z najwyższej jakości materiałów: drewna, płyt i metalu. Wszystkie nasze meble są odpowiednio zabezpieczone i posiadają atesty higieny. Stoły konferencyjne dostępne są w wielu opcjach kolorystycznych, za które klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat. Znajdziesz u nas modele, które sprawdzą się w pomieszczeniach różnej wielkości: od niewielkich 80-centymetrowych stolików okolicznościowych, po duże stoły o długości blatu sięgającej 220 cm.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *