Gdzie można sprzedać bitcoiny?

gold-bitcoin-844127

Metod pozyskiwania Bitcoinów jest tak samo wiele, jak metod ich sprzedaży. Popularność i zainteresowanie kryptowalutami niezmiennie rośnie od wielu już lat. Dlatego pojawia się wielu amatorów tego rodzaju inwestycji. Równie często pojawia się pytanie – gdzie tak naprawdę można sprzedawać Bitcoiny? W końcu wielu z nas interesuje namacalna waluta, a Bitcoiny są dla nas tylko półśrodkiem. Tutaj dowiesz się w jaki sposób możesz skutecznie spieniężyć Bitcoiny.

Sprzedawanie Bitcoinów online

Jak się można domyślać, Bitcoiny można sprzedawać najwygodniej i najbezpieczniej – po prostu online! Możesz tutaj na przykład przelać pieniądze na serwis InPay.pl. Wówczas uzyskasz szybką i łatwą w obsłudze opcję sprzedawania Bitcoinów. Wszystko opisane jest tam krok po kroku dlatego nie jest to nic skomplikowanego. Inną ciekawą stroną jest również Kantor Bitcoin. Tu również w prosty i łatwy sposób możesz skutecznie wymieniać kryptowaluty. Inną świetną opcją okazuje się być również strona bitExpress. Tutaj strona automatycznie pokazuje kurs, w miejscu gdzie chcemy sprzedać Bitcoiny. Jak widać, opcji jest mnóstwo. Pamiętaj, aby wybierać zaufane i sprawdzone serwisu. W internecie nie brakuje oszustów, którzy zacierają ręce na Twoje kryptowaluty.

Sprzedawanie Bitcoinów w kantorze

Innym sposobem na sprzedawanie bitcoinów jest kantor. Niestety nie wszystkie kantory obsługują kryptowaluty. Dodatkowo, jest to proces złożony, dlatego możemy liczyć na większe opłaty i prowizje. Przez to zarobimy po prostu mniej na kryptowalutach. W większych miastach na pewno znajdziesz kantor, który obsługuje ten sposób płatności. Użyj do tego przeglądarki i wybierz kantor, który posiada najbardziej atrakcyjne kursy. Istnieją również kantory online, które również oferują wymianę kryptowalut. Wybierz opcję z najlepszym kursem i ciesz się jak największym zyskiem. Interesującym przykładem jest np. ten kantor Bitcoin.

Sprzedaż indywidualna

Ostatnią i chyba najbardziej opłacalną formą sprzedaży jest sprzedaż bitcoinów klientom indywidualnym. Na forach i serwisach bezpośrednio powiązanych z kryptowalutami można spotkać mnóstwo ogłoszeń na temat kupna kryptowalut. Jest to rozwiązanie o tyle wygodne, że nie musimy tutaj trzymać się aktualnych kursów Bitcoin. Możemy umówić się z osobą na konkretną kwotę – taką, która będzie satysfakcjonująca dla obydwu ze stron. Pamiętaj, że możesz tutaj jednak zostać łatwo oszukanym. Dlatego transakcje wykonuj ze sprawdzonymi i zaufanymi klientami.

Najbardziej bezpieczną opcją sprzedaży jest sprzedaż online. W łatwy i szybki sposób możemy wymienić Bitcoiny na realną walutę. Bardzo często natykamy się tutaj jednak na wszelkie prowizje, które ograniczają nico nasz przychód. Coś za coś, dlatego wybór odpowiedniego rozwiązania należy tylko i wyłącznie do nas.

Sprzedaż kryptowalut jest procesem prostym i nieskomplikowanym. Na rynku istnieje wiele różnych serwisów i portali, gdzie skutecznie możemy wykonać taką transakcję. Pamiętaj, że Bitcoinami można płacić bezpośrednio za wiele usług i towarów.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *