Centrum medyczne – podologiczne w Warszawie

male-doctor-standing-with-arms-crossed

Można tu znaleźć podiatrów, podopedagogów, chiropodystów i podoterapeutów. Centrum medyczno-podologiczne to miejsce, w którym konsultacji podologicznych udzielają lekarze medycyny podologicznej, podopedagogiki z dyplomem podologa lub chiropraktyka.

Podologia to nauka zajmująca się diagnostyką i terapią chorób dotyczących stopy. Podologia obejmuje nie tylko leczenie schorzeń występujących w obrębie naszych stóp, ale również ich profilaktykę. Nazwa “podologia” pochodzi od greckich słów “pous” oznaczającego “stopę” oraz “iatros” oznaczającego “lekarza”. Podolog - lekarz medycyny podiatrycznej posiadający szeroką wiedzę akademicką w tej dziedzinie może przepisywać leki, w tym przeciwbólowe i antybiotyków oraz ma prawo do stosowania najnowocześniejszych technik medycyny podologicznej.

Po więcej informacji zapraszamy do podologów w Warszawie na naszą stronę internetową podologia-warszawa.pl

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *