Lustro na wymiar – dlaczego warto?

 

34 lustra na wymiar_800x533

Jednym z bardzo istotnych elementów wyposażenia łazienki jest lustro. Dlaczego tak wiele osób decyduje się na lustra na wymiar? 

Urządzając łazienkę pragniemy, aby była ona nie tylko ładna i elegancka, ale także praktyczna i funkcjonalna. Szkło w aranżacjach wnętrz prawie zawsze przyczynia się do stworzenia nowoczesnego, schludnego projektu, a przestronne duże lustro na jednej ze ścian w łazience jest bardzo wygodne i przydatne w codziennym korzystaniu z łazienki. Oczywiście w wielu łazienkach stosuje się najrozmaitsze niedrogie lustra wiszące, niemniej lustra na wymiar są nadal bardzo popularne.

Lustro na zamówienie – jak się do tego zabrać?

Zastanawiając się nad zakupem lustra na wymiar do swojej łazienki zapewne w pierwszej kolejności pomyślimy o tym, gdzie można takie lustra zamawiać? W popularnych marketach budowlanych i mniejszych sklepach budowlanych są w ofercie dostępne lustra o określonych już wymiarach. Otóż lustra na wymiar zamawia się w lokalnej firmie szklarskiej, która na ogół nie zajmuje się tylko lustrami, ale także wykonywaniem najróżniejszych elementów i konstrukcji szklanych na potrzeby budownictwa oraz wykończenia wnętrz. Są to między innymi: kabiny prysznicowe na wymiar, parawany nawannowe, panele szklane, blaty szklane, balustrady, daszki szklane oraz zadaszenia balkonów i tarasów. W zależności od potrzeb stosuje się różne rodzaje szkła. W lustrach na wymiar stosuje się wysokogatunkowe tafle szkła, które charakteryzują się jak najlepszym odbiciem. Niejednokrotnie bywa tak, że tanie lustra kupowane w marketach budowlanych niestety nieco przekłamują obraz. Zamawiając lustro u profesjonalnego szklarza zazwyczaj dostajemy wysokiej klasy trwały i elegancki produkt.

Duże lustro na wymiar do łazienki nie musi być drogie, a zastosowanie dużej jednolitej tafli szkła tworzy natomiast znakomity efekt wizualny. Oczywiście nie wystarczy takie lustro zamówić, trzeba je jeszcze dostarczyć na miejsce i zamontować. Transport takiego dużego lustra najlepiej jest zamówić w tej samej firmie szklarskiej, która go wykonywała. Natomiast montażu może zazwyczaj dokonać osoba wykańczająca całą łazienkę, ponieważ tego typu lustra zazwyczaj wkomponowuje się bardzo precyzyjnie w cały projekt łazienki. Zastanawiając się nad wyborem lustra warto wiedzieć, że profesjonalna firma szklarska jest w stanie wykonać lustro praktycznie każdego kształtu. Nie jest także problemem wykonanie lustra w innym odcieniu niż srebrny. W ostatnich latach popularność zdobywają także lustra led.

Binglass usługi szklarskie

Firma Binglass z Wrocławia specjalizuje się w produkcji, transporcie oraz montażu najróżniejszych luster na wymiar. Wyspecjalizowana ekipa montażowa jest w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. W zakres usług szklarski firmy wchodzi także produkcja oraz montaż szkła bezpiecznego, tzw. szkła vsg zarówno dla klientów indywidualnych jak i hurtowych. Szkło klejone jest bardzo często wykonywane do montażu balustrad szklanych, daszków i zadaszeń ze szkła oraz szyb.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *