Litery przestrzenne podświetlane – jak przekonać do nich swoich klientów?

img_6_Contemporary-Heaven-CONTEMPORARY-MODERN-LIGHTING-ILLUMINATED-FAIR-CARNIVAL-VINTAGE-LETTER-LIGHTS-Dream-Illuminated-Carnival-Vintage-Letter-Lights-4163Carnival Lights Situc5

Dotarcie do kontrahentów oraz późniejsze pozyskanie ich może być o wiele prostsze dzięki dobraniu odpowiednich metod reklamy. Jedną z nich jest wyróżnienie nazwy swojej firmy za pomocą przestrzennych liter wykorzystujących efekt świetlny. Taka promocja zapewnia multum korzyści, o czym zapewniają pracownicy agencji reklamowych, zachęcając do skorzystania z niej.

Wzmocnienie wizerunku prowadzonej działalności

Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Aby było ono pozytywne, możemy wykorzystać bardzo skuteczną formę reklamy zewnętrznej, jaką niewątpliwie są litery przestrzenne podświetlane. Dzięki doskonałej widoczności za dnia i w nocy mocno skupiają naszą uwagę, zapewniają atrakcyjny efekt wizualny, a przede wszystkim świadczą o wysokiej jakości naszej firmy oraz informują o nowoczesnym, profesjonalnym podejściu do klienta. Dodatkowo mocno przebijają się na tle sąsiadujących budynków, które nierzadko stanowią siedziby konkurencyjnych przedsiębiorstw.

Niskie koszty wykonania i zużycia

Atrakcyjność cen również przemawia za skorzystaniem z liter przestrzennych. Różnią się one w zależności od ich wysokości, rodzaju czcionki i liczbie sztuk, zależnej od tego, jak długa jest nazwa prowadzonej firmy. Ich producenci często oferują zniżki, najczęściej przy zamówieniu co najmniej dziesięciu sztuk. Mniej zapłacimy za wersję standardową, polegającą na malowaniu liter na wybrany przez klienta kolor. Bardziej opłacalna jest jednak opcja z podświetleniem LED zapewniającym wysoką zauważalność przy stosunkowo niewielkim zużyciu prądu. Kwota inwestycji w tę reklamę nie powinna przekroczyć kilku tysięcy złotych, co jest zdecydowanie niskim wydatkiem za wieloletnie użytkowanie.

Wysoka trwałość

Jest ona uzależniona od spełniania warunków regularnej konserwacji elementów obudowy i elektryki, w szczególności przewodu zasilającego. Jeżeli będziemy ich przestrzegać, możemy być spokojni o trwałość zamówionych przez nas liter. Świadczy o niej również wysoka odporność na opady i inne niesprzyjające warunki atmosferyczne. Prawdopodobnie żadna inna forma reklamy nie zapewni równie skutecznego działania na tak długi okres czasu, jak właśnie podświetlane litery przestrzenne.

Możliwość szerokiego wykorzystania

Oprócz firm coraz większą część użytkowników liter 3D stanowią organizatorzy imprez okolicznościowych, zwłaszcza wesel. Dysponują oni podświetlanymi napisami przestrzennymi, kojarzącymi się z tą wyjątkową okazją, jak np. „LOVE”, „MIŁOŚĆ” czy inicjałami nowożeńców, tworząc bardzo wyrazisty element dekoracji umieszczany na sali weselnej. Takie litery znakomicie prezentują się również na ślubnych czy urodzinowych sesjach zdjęciowych. Ponadto chętnie korzystają z nich miłośnicy aranżacji wnętrz, wykorzystując je do ozdoby sypialni, salonu, gabinetu czy pokoju dziecięcego. Tworzą one niesamowity klimat, są mocno zauważalne, cieszą nasz wzrok, a po zmroku użyty w nich efekt świetlny zapewnia bardzo romantyczną scenerię.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *