Odnów starą kuchnię i łazienkę z pomocą glazury!

pexels-photo-4503868W końcu nadszedł czas, aby zaktualizować swoją przestarzałą łazienkę! Zielona tapeta, pikowany dywan łazienkowy i lakierowane panele drewniane od dziesięcioleci są niemodne. Czas to wszystko zmienić na lepsze.

Szukając pomysłów na styl, prawdopodobnie natknąłeś się na setki przykładów efektownie wyłożonych kafelkami toalet lub wanien i zastanawiałeś się, dlaczego istnieje tak wiele różnych wyglądów i opcji płytek oraz która glazura Tubądzin Warszawa najlepiej pasuje do Twojej wanny. Przyjrzyjmy się, w jaki sposób płytki do łazienki są naprawdę najlepszym wyborem, a także różne materiały, z których można wykonać płytki.

Zalety podłóg z płytek

Jeśli chodzi o szybkie projekty remontowe w domu, przerobienie podłogi to jeden z aspektów, który może mieć najbardziej dramatyczny wpływ. Żaden inny materiał nie zapewnia lepszej stopy zwrotu z inwestycji niż wyższa wartość oferowana przez montaż płytek. Niezależnie od tego, czy rozważasz dodanie płytki z kamienia rzecznego do kabiny prysznicowej, czy inne – naturalne piękno płytek poprawi estetykę Twojego domu, a także zapobiegnie uszkodzeniom wilgoci i innych substancji do podłoża lub ścian.

Wszechstronność projektowania

Płytka dostępna jest w wielu:

  • wariantach kolorystycznych,

  • fakturach,

  • rozmiarach,

  • materiałach.

Od nieskazitelnie błyszczących bieli po lnianą zieleń szałwii, geometryczne i nowoczesne, po stary świat i rustykalne, płytki to jeden z bardziej zróżnicowanych dostępnych elementów dekoracyjnych. Idealny do miejsc o dużym natężeniu ruchu, takich jak kuchnia lub salon, lub obszarów wilgotnych, takich jak łazienka, płytki podłogowe i ściany są tutaj na stałe. Zainstalowanie płytki nad zlewem lub piecem w kuchni może chronić płytę gipsowo-kartonową przed rozpryskami i zalaniem, jednocześnie utrzymując ogólny projekt w ryzach. Ale nie myśl, że twoje możliwości są ograniczone do używania płytek na podłodze lub w łazience lub samej kuchni: możesz zainstalować płytki w dowolnym pomieszczeniu w domu, od stworzenia artystycznego tła z płytek w przedpokoju po otoczenie ozdobnego lustra metalicznym -połyskujące ceramiczne płytki chroniące przed rozpryskami. Liczba możliwości korzystania z różnych rodzajów płytek jest ograniczona tylko twoją kreatywną wyobraźnią.

Łatwość utrzymania w czystości

Chociaż płytki wykonane z kamienia naturalnego wymagają regularnego ponownego uszczelniania, w większości przypadków płytki są również jedną z łatwiejszych w utrzymaniu opcji podłogowych! Nigdy nie można umyć mokrej podłogi z twardego drewna ani odkazić dywanu wybielaczem, ale czyszczenie płytek to pestka! Nawet jeśli podłoga w Twojej jadalni została zaatakowana przez maluchów zajadających się spaghetti, czyszczenie podłóg z płytek polega po prostu na pozbieraniu resztek jedzenia i wytarciu czysta ciepłą wodą z mydłem. Jeśli twój mały szczeniak po prostu nie zdąży na czas na podwórko, podłogi z płytek można wyczyścić i odkazić bez uszkodzenia. Tak – płytki to również świetna podłoga dla psów – to ważna informacja dla właścicieli milusińskich.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *