Tanie domy za Krakowem – gdzie ich szukać?

balcony-gaa0d956c1_640

Dom to doskonała alternatywa dla mieszkania, zwłaszcza wtedy, gdy zostanie zakupiony w Krakowie lub okolicach. Gdzie szukać tanich ofert?

W ostatnim czasie widać coraz większe zainteresowanie budową oraz zakupem domów jednorodzinnych. Ciekawe oferty czekają również w okolicy Krakowa. Obecnie domy za Krakowem to jedne z najczęściej poszukiwanych nieruchomości. Zobacz, gdzie są dostępne i w jakich cenach można je zakupić!

Dom za Krakowem – rynek pierwotny i wtórny

Wokół Krakowa znajduje się wiele miejscowości, gdzie można zakupić nieruchomości mieszkalne, w tym także domy jednorodzinne.

Dostępne domy za Krakowem to zarówno nieruchomości dostępne na rynku pierwotnym, jak i wtórnym, co daje szeroką gamę propozycji dla osób zamierzających zakupić własne „M”.

Domy na rynku pierwotnym oferowane przez deweloperów to głównie domy jednorodzinne, szeregowe oraz bliźniaki. Są one budowane w metrażach od około 80 do 150 metrów kwadratowych.

W sprzedaży można znaleźć także domy używane, z drugiej ręki, które mają nieco niższe ceny od nowych nieruchomości, lecz często trzeba liczyć się wtedy z wykonaniem w nich kompleksowego remontu.

Gdzie szukać domów za Krakowem?

Nowe oraz używane domy za Krakowem czekają na zainteresowanych zakupem w wielu lokalizacjach, między innymi jak Skotniki, Swoszowice, Wola Justowska czy Bieżanów-Prokocim.

Z aktualnymi ofertami deweloperów, biur nieruchomości oraz prywatnych sprzedających można zapoznać się bliżej na stronach internetowych. Na sprzedaż dostępne są zarówno domy gotowe do odbioru, jak i nieruchomości w fazie budowy, których odbiór przypada zwykle w ciągu roku.

Domy za Krakowem – ile kosztują?

Koszt zakupu nieruchomości jak domy za Krakowem zależne są od szeregu czynników, do których wliczają się między innymi ich lokalizacja, stan, metraż, wielkość działki, technologia budowy.

Zazwyczaj za nowe domy za Krakowem oferowane przez deweloperów należy zapłacić około 800 tysięcy złotych, przy czym można znaleźć też tańsze oferty nieruchomości o mniejszych metrażach. Domy używane mają ceny nieco niższe, lecz duże i dobrze zlokalizowane domy to wydatek nawet ponad miliona złotych.

 

 

Polecamy:
- Prowadzenie KPiR – czy opłaca się je zlecać kancelarii rachunkowej?

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *