Jaka rękawica – taka kontrola. Wybieramy najlepsze!

goalkeeper-5754865_1280Dobra rękawica bramkarza piłki nożnej to odpowiednio dopasowana rękawica bramkarza. Osobiste preferencje mają wiele wspólnego z rozmiarem, ale generalnie twoja rękawica powinna być nieco większa niż twoja dłoń. Większa rękawica może stanowić różnicę między obroną a bramką, ale pamiętaj, że im bardziej pojemna rękawica, tym mniejszą kontrolę będziesz mieć.

Aby zmierzyć swoją rękę i zrozumieć swój rozmiar, wykonaj następujące kroki:

-Za pomocą elastycznej taśmy mierniczej zmierz obwód w najszerszej części dłoni, wyłączając palce – powinien znajdować się poniżej ostatniego knykcia i tuż nad kciukiem
-Zaokrąglij tę liczbę w cm do następnego najwyższego cm
-Dodaj 1 cm do tej liczby, aby określić dokładny rozmiar rękawicy

Jaki rodzaj rękawic jest dla mnie odpowiedni?

Aby pomóc Ci znaleźć dokładnie taką rękawicę, jakiej potrzebujesz, dzielimy rękawice bramkarskie na kilka kategorii, w oparciu o ich trwałość i właściwości.

Rękawice meczowe — przeznaczone do gier, turniejów i poważnych rozgrywek.

-Zbudowane z wykorzystaniem najnowszych technologii
- Najlepsze rękawice bramkarskie na świecie
-Przeznaczone dla poważnych bramkarzy.
-Ochrona na najwyższym poziomie, kontrola nad piłką, przyczepność i wygoda
-Wykonane z wysokiej jakości lateksu dla maksymalnej ochrony palców
-Ultra miękkie i superprzylepne dłonie zapewniają najlepszy chwyt na rynku
-Poświęcają trwałość, aby osiągnąć standardy przyczepności

Rękawiczki o najwyższej przyczepności od razu będą nosić ślady użytkowania i będą wymagały szczególnej pielęgnacji i należy je często prać. Zaleca się używanie rękawic treningowych podczas treningu i nurkowania na twardym gruncie, aby Twoje rękawice meczowe dłużej służyły

Rękawice treningowe – przeznaczone do regularnych treningów

Zaprojektowane dla początkujących graczy i ogólnych potrzeb szkoleniowych. Zbudowane, aby wytrzymać regularne i intensywne treningi, w tym trening na twardym podłożu. Cechują się niesamowitym wyczuciem i elastycznością bez elitarnego chwytu rękawic meczowych. Zwiększona trwałość w porównaniu z rękawicami meczowymi. Trwalsze i zaprojektowane do częstego użytkowania. Zbudowane z wykorzystaniem zaawansowanych technologii, które doskonalą Twoje umiejętności, zapewniając jednocześnie nienaganną ochronę.

Rękawice chroniące przed warunkami pogodowymi – rękawice wodoodporne/wiatrowe przeznaczone do ochrony dłoni w ekstremalnych warunkach.

Zaprojektowane ze specjalnymi lateksowymi dłońmi. Materiał dłoni staje się bardziej lepki i zapewnia lepszą przyczepność, gdy jest mokry. Idealne do gier w deszczową pogodę. Zbudowane do użytku w każdych warunkach pogodowych, ale specjalnie zaawansowane dla mokrych warunków. Oferują maksymalną wydajność dla zaawansowanych graczy. Świetnie mieć je jako zapasową parę, w przypadku meczów w deszczową pogodę.

Rękawice chroniące palce – zbudowane z wewnętrznych usztywnień lub kolców, aby chronić palce przed zgięciem do tyłu i kontuzjami – specjalnie zaprojektowane z wykorzystaniem nowych technologii, aby chronić palce podczas gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *