Jaka rękawica – taka kontrola. Wybieramy najlepsze!

goalkeeper-5754865_1280Dobra rękawica bramkarza piłki nożnej to odpowiednio dopasowana rękawica bramkarza. Osobiste preferencje mają wiele wspólnego z rozmiarem, ale generalnie twoja rękawica powinna być nieco większa niż twoja dłoń. Większa rękawica może stanowić różnicę między obroną a bramką, ale pamiętaj, że im bardziej pojemna rękawica, tym mniejszą kontrolę będziesz mieć.

Aby zmierzyć swoją rękę i zrozumieć swój rozmiar, wykonaj następujące kroki:

-Za pomocą elastycznej taśmy mierniczej zmierz obwód w najszerszej części dłoni, wyłączając palce – powinien znajdować się poniżej ostatniego knykcia i tuż nad kciukiem
-Zaokrąglij tę liczbę w cm do następnego najwyższego cm
-Dodaj 1 cm do tej liczby, aby określić dokładny rozmiar rękawicy

Jaki rodzaj rękawic jest dla mnie odpowiedni?

Aby pomóc Ci znaleźć dokładnie taką rękawicę, jakiej potrzebujesz, dzielimy rękawice bramkarskie na kilka kategorii, w oparciu o ich trwałość i właściwości.

Rękawice meczowe — przeznaczone do gier, turniejów i poważnych rozgrywek.

-Zbudowane z wykorzystaniem najnowszych technologii
- Najlepsze rękawice bramkarskie na świecie
-Przeznaczone dla poważnych bramkarzy.
-Ochrona na najwyższym poziomie, kontrola nad piłką, przyczepność i wygoda
-Wykonane z wysokiej jakości lateksu dla maksymalnej ochrony palców
-Ultra miękkie i superprzylepne dłonie zapewniają najlepszy chwyt na rynku
-Poświęcają trwałość, aby osiągnąć standardy przyczepności

Rękawiczki o najwyższej przyczepności od razu będą nosić ślady użytkowania i będą wymagały szczególnej pielęgnacji i należy je często prać. Zaleca się używanie rękawic treningowych podczas treningu i nurkowania na twardym gruncie, aby Twoje rękawice meczowe dłużej służyły

Rękawice treningowe – przeznaczone do regularnych treningów

Zaprojektowane dla początkujących graczy i ogólnych potrzeb szkoleniowych. Zbudowane, aby wytrzymać regularne i intensywne treningi, w tym trening na twardym podłożu. Cechują się niesamowitym wyczuciem i elastycznością bez elitarnego chwytu rękawic meczowych. Zwiększona trwałość w porównaniu z rękawicami meczowymi. Trwalsze i zaprojektowane do częstego użytkowania. Zbudowane z wykorzystaniem zaawansowanych technologii, które doskonalą Twoje umiejętności, zapewniając jednocześnie nienaganną ochronę.

Rękawice chroniące przed warunkami pogodowymi – rękawice wodoodporne/wiatrowe przeznaczone do ochrony dłoni w ekstremalnych warunkach.

Zaprojektowane ze specjalnymi lateksowymi dłońmi. Materiał dłoni staje się bardziej lepki i zapewnia lepszą przyczepność, gdy jest mokry. Idealne do gier w deszczową pogodę. Zbudowane do użytku w każdych warunkach pogodowych, ale specjalnie zaawansowane dla mokrych warunków. Oferują maksymalną wydajność dla zaawansowanych graczy. Świetnie mieć je jako zapasową parę, w przypadku meczów w deszczową pogodę.

Rękawice chroniące palce – zbudowane z wewnętrznych usztywnień lub kolców, aby chronić palce przed zgięciem do tyłu i kontuzjami – specjalnie zaprojektowane z wykorzystaniem nowych technologii, aby chronić palce podczas gry.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *