Obiekty konferencyjne posiadające sale na ponad 300 osób w Warszawie i nad morzem

glowne - tekst 3

Gdzie zorganizować udaną konferencję na 300 osób? Do wyboru mamy całkiem sporo obiektów i lokalizacji, które zostały sprawdzone przez dziesiątki innych organizatorów. Wiele konferencji odbywa się w Warszawie, ze względu na oczywiste znaczenie stolicy, ale również dobrą lokalizację. Warszawa znajduje się niemal w centrum kraju, a więc można do niej bez problemu dojechać z różnych zakątków Polski. Równie dużą popularnością cieszą się konferencje nad morzem – szczególnie w sezonie wiosenno-letnim konferencja nad Bałtykiem może być prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Jeśli na miejsce konferencji wybieramy stolicę, możemy wybierać spośród dziesiątek sprawdzonych lokalizacji. Zarówno w ścisłym centrum Warszawy, jak i na obrzeżach miasta i w podwarszawskich miejscowościach znajdziemy sporo obiektów konferencyjnych, które posiadają sale na 300 i więcej osób. Aby znaleźć miejsce idealne, warto zajrzeć na http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/, gdzie mamy do wyboru aż 350 obiektów, ośrodków i hoteli konferencyjnych.

W poszukiwaniu sprawdzonych miejsc konferencyjnych w Warszawie warto sprawdzić ofertę Centrum Konferencyjnego IBIB PAN. To obiekt konferencyjny położony w centrum stolicy, którego 20-letnie doświadczenie w organizacji spotkań naukowych i biznesowych gwarantuje organizację wydarzenia na najwyższym poziomie. Do dyspozycji wynajmujących jest 7 sal konferencyjnych o bardzo zróżnicowanej powierzchni. Niektóre z nich pozwalają na organizację kameralnego spotkania na kilka lub kilkanaście osób. Największa sala pomieści za to aż 300 uczestników, będzie więc idealna na dużą konferencję.

w tresci 1 - tekst 3

Kolejnym obiektem w sercu Warszawy, w którym znajdziemy salę na 300 osób jest Hotel Gromada. Obiekt posiada 5 dużych sal konferencyjnych, które można w razie potrzeby łączyć w różnych konfiguracjach. Największa sala umożliwia organizację wydarzenia na 300 osób. Świetne zaplecze konferencyjne, doskonała kuchnia, a także możliwość zakwaterowania uczestników sprawiają, że Hotel gromada od lat cieszy się dużą popularnością wśród organizatorów wydarzeń branżowych.

Sprawdzoną ofertę konferencyjną znajdziemy również w Hotelu Bellotto położonym w samym sercu warszawskiej starówki. Ta lokalizacja z pewnością spodoba się organizatorom konferencji, którzy poszukują efektownych, zabytkowych obiektów. Hotel znajduje się we wnętrzach dawnego Pałacu Prymasowskiego. Jego architektura przyciąga spojrzenia, a wnętrza obiektu umiejętnie łączą tradycyjny wystrój z nowoczesnym designem. W ofercie Hotelu Bellotto znajduje się 7 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Największe wnętrze pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 300 osób.

Uczestnicy konferencji w Hotelu Bellotto mogą liczyć nie tylko na profesjonalne zaplecze konferencyjne, ale również komfortowe miejsca noclegowe i świetną ofertę gastronomiczną. Hotelowa restauracja serwuje doskonałej jakości dania kuchni polskiej i potrawy z różnych kuchni świata. Świetne położenie hotelu sprawia, że czas wolny między spotkaniami branżowymi można spędzić na zwiedzaniu warszawskich zabytków, które znajdują się dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Jeśli chcemy zorganizować konferencję na 300 osób, ale z dala od stolicy, doskonałą propozycją będą obiekty konferencyjne zlokalizowane nad polskim morzem. Świetnie wyposażone sale znajdziemy w hotelach i centrach biznesowych na całym wybrzeżu – od Świnoujścia aż po Krynicę Morską. Wystarczy zajrzeć na http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/ i wybrać obiekt dopasowany do indywidualnych potrzeb. Wśród 305 ośrodków i hoteli konferencyjnych z pewnością każdy organizator wydarzenia branżowego znajdzie coś dla siebie.

Jednym ze sprawdzonych obiektów biznesowych nad polskim morzem jest gdański Hotel Orle Centrum Konferencyjne, położony w odległości 15 km od centrum Gdańska. Dobra lokalizacja, bliskość lotniska i dróg krajowych gwarantują bezproblemowy dojazd z różnych zakątków Polski i nie tylko. Hotelowa powierzchnia konferencyjna zajmuje 720 metrów kwadratowych. Do dyspozycji jest 12 klimatyzowanych, wielofunkcyjnych sal konferencyjnych, które można ze sobą łączyć w różnych zestawieniach. Największa uzyskana powierzchnia pomieści nawet 320 osób i będzie idealna na duże wydarzenie.

w tresci 2 - tekst 3

Hotel Orle Centrum Konferencyjne zapewnia kompleksową obsługę spotkań branżowych, posiada świetne zaplecze techniczne, a także 300 miejsc noclegowych. Dużym atutem obiektu jest świetnie prosperująca Restauracja Leśne Tarasy, w której menu umiejętnie połączono tradycyjne dania kuchni polskiej ze smakami z różnych stron świata. Restauracja doskonale sprawdzi się w dostawie serwisów kawowych i poczęstunków, a także jako miejsce organizacji bankietów i przyjęć wieńczących spotkania branżowe.

Sprawdzone miejsca na konferencje nad morzem znajdziemy również w pobliskim Sopocie. Jednym z nich jest Hotel Haffner położony w świetnej lokalizacji niedaleko sopockiej promenady. Na plażę jest stąd mniej niż 200 metrów. W ofercie centrum konferencyjnego Hotelu Haffner znajduje się 8 nowoczesnych sal konferencyjnych, w pełni wyposażonych w świetnej klasy sprzęt multimedialny. W największej sali można zorganizować wydarzenie na 300 osób. W najmniejszych można natomiast organizować kameralne spotkania na kilka lub kilkanaście osób.

Hotel Haffner posiada 200 miejsc noclegowych, jest więc idealną lokalizacją na organizację kilkudniowego spotkania połączonego z wypoczynkiem nad Bałtykiem. O kulinarne uciechy podniebienia zadba hotelowa restauracja, która słynie z doskonałej kuchni śródziemnomorskiej. Bogate restauracyjne menu z pewnością spodoba się osobom, które gustują w wykwintnej kuchni opartej na świeżych, lokalnych specjałach i owocach morza. Uczestnicy konferencji mają również możliwość korzystania z bogatej oferty centrum spa i wellness, a także całego Sopotu. Konferencja w takiej lokalizacji z pewnością spodoba się osobom, które chcą połączyć spotkania branżowe z wypoczynkiem i relaksem tuż nad morzem.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *