Poznaj 5 kluczowych zalet wózków widłowych Linde

główne_dwa-zolte-wozki-widlowe

Wózki widłowe to pojazdy powszechnie wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Pojawiają się w zakładach produkcyjnych, magazynach czy centrach logistycznych. Bez nich niemożliwe byłoby sprawne przenoszenie ciężkich palet. Jakie zalety mają wózki widłowe Linde?

Szeroki wybór wózków widłowych Linde

Wózki widłowe Linde są dostępne w wielu wariantach. Pozwala to na idealne dopasowanie właściwego modelu do potrzeb danego użytkownika. Wśród dostępnych produktów pojawiają się m.in. wózki Linde:

 • elektryczne,
 • spalinowe,
 • Diesel,
 • paletowe,
 • podnośnikowe,
 • podwójnego składowania,
 • VNA,
 • do komisjonowania,
 • ex-proof,
 • autonomiczne,
 • wysokiego składowania.

Marka ma w swojej ofercie nawet kilkadziesiąt różnych modeli wózków widłowych, o odmiennych zastosowaniach. Z tego powodu jej pojazdy trafiają w potrzeby zarówno właścicieli zakładów przemysłowych, jak i magazynów. Urządzenia te mogą być wykorzystywane w pomieszczeniu i na świeżym powietrzu – w zależności od wybranego napędu.

Duży udźwig wózków Linde

Jedną z największych zalet wózków widłowych Linde jest fakt, że urządzenia tego typu pozwalają na podnoszenie i przewożenie towarów o masie od 1 do nawet 8 ton. To doskonała wiadomość dla użytkowników, którzy poszukują urządzeń o dużym udźwigu. Ta ważna cecha idzie w parze z niewielkimi gabarytami wózków widłowych, co zapewnia ich dobrą zwrotność.

Precyzja i zwrotność wózków widłowych Linde

Wózki widłowe elektryczne Linde, a także modele spalinowe, pozwalają na zachowanie odpowiedniej precyzji i zwrotności. Ma to ogromne znaczenie przede wszystkim w wąskich korytarzach. Odpowiednio wyważona, zwrotna konstrukcja pojazdów pozwala na zachowanie ich funkcjonalności i doskonałej wydajności przy pracy.

- Marka Linde słynie przede wszystkim z autorskich technologii napędowych o wysokowydajnym systemie trakcji i precyzyjnym sterowaniu. Wszystkie modele wyposażono w oś kompaktową, która nie wymaga konserwacji. Oprócz niej w konstrukcji zastosowano także niezależnie silniki pozwalające na łatwe manewrowanie wózkiem, nawet w bardzo wąskich przestrzeniach – mówi specjalista z firmy Gizo oferującej wózki widłowe na wynajem.

obraz_1

Wózki widłowe Linde nowe i używane

Marka Linde oferuje wózki widłowe nowe i używane. To doskonała informacja dla osób, które mają ograniczony budżet. Często pojazdy z drugiej ręki wciąż cechują się odpowiednim stanem technicznym. Mogą być bez problemu wykorzystywane przez kolejne lata.

Zarówno nowe, jak i używane wózki widłowe są dostępne w wielu wariantach. Pozwala to na dopasowanie ich do potrzeb danego użytkownika. Im nowszy model, tym więcej ciekawych rozwiązań technologicznych znajduje się w jego konstrukcji.

Wózki widłowe Linde o podwyższonym bezpieczeństwie

Wózki widłowe Linde zostały wykonane w taki sposób, by pozwalać na zachowanie pełnego bezpieczeństwa w trakcie korzystania z pojazdu. Mowa tu m.in. o solidnej kabinie operatora ze strefa ochronną. Co więcej, wózki wyposażono też w system wspomagania operatora Linde Safety Pilot, czyli autorskie rozwiązanie tej marki. Wszystkie te rozwiązania sprawiają, że obsługiwanie ładunku przez operatora staje się znacznie bezpieczniejsze, zarówno dla niego, jak i dla towaru oraz innych osób znajdujących się w okolicy.

- Sprzątanie po zgonach. Jak posprzątać mieszkanie po nieboszczyku?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *