Poznaj 5 kluczowych zalet wózków widłowych Linde

główne_dwa-zolte-wozki-widlowe

Wózki widłowe to pojazdy powszechnie wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Pojawiają się w zakładach produkcyjnych, magazynach czy centrach logistycznych. Bez nich niemożliwe byłoby sprawne przenoszenie ciężkich palet. Jakie zalety mają wózki widłowe Linde?

Szeroki wybór wózków widłowych Linde

Wózki widłowe Linde są dostępne w wielu wariantach. Pozwala to na idealne dopasowanie właściwego modelu do potrzeb danego użytkownika. Wśród dostępnych produktów pojawiają się m.in. wózki Linde:

 • elektryczne,
 • spalinowe,
 • Diesel,
 • paletowe,
 • podnośnikowe,
 • podwójnego składowania,
 • VNA,
 • do komisjonowania,
 • ex-proof,
 • autonomiczne,
 • wysokiego składowania.

Marka ma w swojej ofercie nawet kilkadziesiąt różnych modeli wózków widłowych, o odmiennych zastosowaniach. Z tego powodu jej pojazdy trafiają w potrzeby zarówno właścicieli zakładów przemysłowych, jak i magazynów. Urządzenia te mogą być wykorzystywane w pomieszczeniu i na świeżym powietrzu – w zależności od wybranego napędu.

Duży udźwig wózków Linde

Jedną z największych zalet wózków widłowych Linde jest fakt, że urządzenia tego typu pozwalają na podnoszenie i przewożenie towarów o masie od 1 do nawet 8 ton. To doskonała wiadomość dla użytkowników, którzy poszukują urządzeń o dużym udźwigu. Ta ważna cecha idzie w parze z niewielkimi gabarytami wózków widłowych, co zapewnia ich dobrą zwrotność.

Precyzja i zwrotność wózków widłowych Linde

Wózki widłowe elektryczne Linde, a także modele spalinowe, pozwalają na zachowanie odpowiedniej precyzji i zwrotności. Ma to ogromne znaczenie przede wszystkim w wąskich korytarzach. Odpowiednio wyważona, zwrotna konstrukcja pojazdów pozwala na zachowanie ich funkcjonalności i doskonałej wydajności przy pracy.

- Marka Linde słynie przede wszystkim z autorskich technologii napędowych o wysokowydajnym systemie trakcji i precyzyjnym sterowaniu. Wszystkie modele wyposażono w oś kompaktową, która nie wymaga konserwacji. Oprócz niej w konstrukcji zastosowano także niezależnie silniki pozwalające na łatwe manewrowanie wózkiem, nawet w bardzo wąskich przestrzeniach – mówi specjalista z firmy Gizo oferującej wózki widłowe na wynajem.

obraz_1

Wózki widłowe Linde nowe i używane

Marka Linde oferuje wózki widłowe nowe i używane. To doskonała informacja dla osób, które mają ograniczony budżet. Często pojazdy z drugiej ręki wciąż cechują się odpowiednim stanem technicznym. Mogą być bez problemu wykorzystywane przez kolejne lata.

Zarówno nowe, jak i używane wózki widłowe są dostępne w wielu wariantach. Pozwala to na dopasowanie ich do potrzeb danego użytkownika. Im nowszy model, tym więcej ciekawych rozwiązań technologicznych znajduje się w jego konstrukcji.

Wózki widłowe Linde o podwyższonym bezpieczeństwie

Wózki widłowe Linde zostały wykonane w taki sposób, by pozwalać na zachowanie pełnego bezpieczeństwa w trakcie korzystania z pojazdu. Mowa tu m.in. o solidnej kabinie operatora ze strefa ochronną. Co więcej, wózki wyposażono też w system wspomagania operatora Linde Safety Pilot, czyli autorskie rozwiązanie tej marki. Wszystkie te rozwiązania sprawiają, że obsługiwanie ładunku przez operatora staje się znacznie bezpieczniejsze, zarówno dla niego, jak i dla towaru oraz innych osób znajdujących się w okolicy.

- Sprzątanie po zgonach. Jak posprzątać mieszkanie po nieboszczyku?

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *