Triki dla każdego gamera – sprawdź, czy są Ci znajome!

PrzechwytywanieMasz dość dzielenia się cennym czasem gry z dwuletnim rodzeństwem, które nie potrafi nawet pojąć koncepcji platformówki 2D? Czy jesteś smutny, że musiałeś zabrać swojego ukochanego zwierzaka „na naprawdę długą przejażdżkę samochodem”, ponieważ ciągle przeżuwał wszystkie kable? Trudna sytuacja. Czy możesz sobie pozwolić na zakup większej liczby gier? Nie wszyscy.

Powszechnie wiadomo, że gry są największym hobby na Ziemi, ale zawsze są sposoby, aby uczynić je trochę lepszymi. Na początek:

  • Czy wiedziałeś, że możesz dostać mega tanie rurki do ochrony tych twoich wątłych kabli?
  • Czy zdajesz sobie sprawę z wielu wspaniałych zasobów, które pozwalają znaleźć najlepsze gry w najniższych cenach?
  • Czy wiesz, jak usprawnić swój laptop do gier aby był jeszcze bardziej wydajny?

Czytaj dalej, aby poznać kilkanaście wspaniałych życiowych trików dla graczy, z których wszystkie sprawią, że twoja miłość do gier stanie się nieco wygodniejsza – chociaż żaden z nich nie sprawi, że wygrasz wszystkie rozgrywki. Nie możesz mieć tego wszystkiego, no nie?

Kup sobie wygodne krzesło do gry i naucz się podstawowej ergonomii

Ciekawostka: jeśli cały dzień siedzisz na krześle, twoje plecy są w kiepskim stanie. Nawet jeśli jesteś teraz młody, poczujesz ból w przyszłości, kiedy twoja kręgosłup w końcu zdecyduje, że nie podoba mu się, że garbisz się przez 12 godzin dziennie. Zaufaj nam w tej sprawie – w młodości każdy naiwnie uważa się również za niepokonanego. Inwestowanie w wysokiej jakości krzesło komputerowe może pomóc zmniejszyć niektóre zagrożenia dla zdrowia, które naturalnie wiążą się z późniejszą wegetacją.

Co właściwie oznacza „dobre” krzesło komputerowe? Podparcie lędźwi. Potrzebujesz solidnego fundamentu dla pleców. Ważna jest również regulowana wysokość i ładne, solidne oparcie. Kiedy już będziesz mieć krzesło, dostosuj je tak, aby nie przechylać rąk, gdy będziesz pisać – chcesz, aby szczyty dłoni były równoległe do przedramion, a wyświetlacz komputera był na poziomie oczu. Róbcie te proste rzeczy, a wasze ciało będzie wam wdzięczne.

Postaw na wielofunkcyjny kabel USB

Portal MMO - gry przeglądarkoweRzeczą, o której nikt nigdy nie mówi o „łączeniu się z siecią bezprzewodową”, jest to, że jest to w zasadzie niemożliwe. Bezprzewodowe myszy, klawiatury, kontrolery – wszystkie muszą zostać naładowane i wymagają do tego przewodów. Właśnie dlatego zaczepienie o wielofunkcyjny kabel USB, który jest niedrogim, oczywistym rozwiązaniem. Rzeczywiście bardzo przydatne! Użyj też specjalnych rurek, aby chronić przewody zasilające przed zwierzętami.

Masz koty? Psy? Jest szansa, że przynajmniej raz zdecydowały, że kable do konsoli lub komputera są świetnymi zabawkami do żucia. Oczywiście możesz pozwolić swoim zwierzakom dowiedzieć się, w jaki sposób gryzienie przewodów elektrycznych jest bolesne w dłuższej perspektywie, ale wtedy będziesz musiał kupić nowe kable (i potencjalnie nowe zwierzęta).

Alternatywnie, podnieś kilka kabli z niebezpiecznej wysokości i chroń je przed zniszczeniem poprzez żucie (i swoje zwierzęta przed śmiercią w wyniku porażenia prądem).

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *