Katalog stron, który zarabia – też możesz go mieć!

Chcesz zacząć od strony katalogu online, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się, bo nie jesteś sam. Rozpoczęcie nowego przedsięwzięcia może być mylące, ale nie wtedy, gdy masz kierunek, i wiesz jak się w tę stronę ruszyć. Oto przewodnik udowadniający, że można uruchomić witrynę katalogową bez konsultacji z programistami i projektantami.

online-marketing-1427787_960_720

Ten przewodnik ma zapewnić początkującym szybki i niezawodny przewodnik do uruchomienia strony typu katalog stron. Możesz zacząć bez marnowania czasu – chodzi w końcu o odkrywanie tysiąca możliwości! To również pomoże Ci uniknąć kosztownych błędów popełnianych przez większość osób podczas tworzenia internetowej strony katalogu. Poza tym nie jest to tylko strona internetowa, ale firma, którą rozwijasz.

Po pierwsze, czym jest katalog online?

Załóżmy, że masz lokalną witrynę o nazwie „fachowcyopolskie” i masz ją na szczycie wyszukiwarek dla wszystkich lokalnych kluczowych fraz kluczowych o specjalizacji w Opolu. Wtedy każdy fachowca z województwa Opolskiego uiściłby miesięczną opłatę za umieszczenie swojej strony w Twojej witrynie.

Dzięki temu mogą czerpać korzyści z ruchu i pozycjonowania w wyszukiwarkach.

W rzeczywistości możesz zadzwonić do każdego fachowcy w mieście i powiedzieć “Czy chcesz, abyśmy umieścili Twoją stronę w naszym lokalnym katalogu nieruchomości, aby reprezentować Twoją firmę”?

Jeśli przyjmie Cię 20 fachowców i naliczysz im po 100 zł miesięcznie, a następnie masz dochód rezydualny o wartości 2 000 zł miesięcznie z twojego katalogu nieruchomości.

Sposoby zarabiania pieniędzy z katalogów online są więc obiecujące! Jeśli jesteś dobry w marketingu i wiesz, jak budować złożone strony internetowe, jednym z najprostszych sposobów zarabiania w Internecie jest tworzenie i posiadanie katalogów online. Jednak nawet osoby bez wiedzy technicznej mogą odnieść sukces z własnym katalogiem online.

Pokażemy ci, jak w tym krótkim przewodniku.

Kluczem do osiągnięcia sukcesu w katalogu online jest zdobycie pozycji lidera w swojej niszy. Tak więc, jeśli wiesz dużo o nieruchomościach, wydarzeniach, jedzeniu, fitness, zwierzętach, sportach, podróżach, samochodach, dlaczego nie utworzyć katalogu twojego miasta / okolicy. Potem rozszerzaj się powoli, aż pokryjesz każdą firmę w swoim kraju. Istnieje kilka sposobów na zarabianie pieniędzy z katalogów online, ale najważniejszymi źródłami przychodów są:

  • Płatne oferty

  • Reklama (banery, reklama tekstowa, reklama wideo itp.)

Celem tego przewodnika jest pomoc w stworzeniu biznesu internetowego poprzez stworzenie katalogu online. Ostatecznym celem tego przewodnika jest zrobienie 1000 zł dziennie z jednego katalogu (co oznacza, że nie musisz budować ogromnego imperium katalogów online).

Pierwszy krok – Wybierz niszę katalogu

Teraz musisz zdecydować, jaki typ strony katalogu chcesz zbudować. To jak każda inna firma, która powinna być zbudowana wokół potrzeby.

Musisz pamiętać, że to iż lubisz muzykę rockową, nie oznacza, że ​​w twojej okolicy jest wystarczająco dużo osób, które podzielają twoje zainteresowanie uzasadnieniem posiadania strony internetowej poświęconej koncertom w Twoim mieście.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

1 komentarz do “Katalog stron, który zarabia – też możesz go mieć!

  1. 28 sierpnia 2018 at 15:03

    Katalogi stron wypadły z obiegu, dobrych i moderowanych, do dywersyfikacji źródeł linków jest niestety jak na lekarstwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *