Karta podarunkowa dla pracownika – w jaki sposób dobrać prezent?

blurred-background-close-up-crowd-1449791Każdy pracodawca, któremu zależy na rozwoju firmy, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że największą siłą jego biznesu są pracownicy. Warto więc zadbać o to, by mieli oni doskonałe warunki pracy i płacy, a także pomyśleć o pozafinansowych benefitach. Różnego rodzaju karty podarunkowe cieszą się ogromną popularnością wśród pracowników i właścicieli firm. Pozwalają bowiem na korzystanie z wielu ciekawych aktywności za darmo lub ze sporą zniżką.

Największą popularnością w polskich firmach cieszą się karty do siłowni czy klubów fitness, a także prywatne pakiety ubezpieczenia zdrowotnego. Pracownicy korzystają z nich bardzo chętnie, a jednocześnie są o wiele bardziej lojalni wobec pracodawcy, który dba o nich tak kompleksowo. Pracownik, który otrzymuje sporo pozafinansowych benefitów rzadziej będzie szukał innego zatrudnienia, a także lepiej jest zmotywowany do wykonywania codziennych obowiązków. Jeśli jednak pracodawca chce, aby benefity trafiały w gusta pracowników, powinien wybierać je we współpracy z nimi. Nie ma bowiem większego sensu uszczęśliwianie ludzi kartami podarunkowymi czy biletami do miejsc, do których nie za bardzo będą chcieli chodzić.

Popularne kursy tańca

Karta podarunkowa na kurs tańca może być bardzo ciekawym i atrakcyjnym podarunkiem dla pracownika. W dzisiejszych czasach różne formy tańca cieszą się ogromną popularnością i są aktywnością, którą wybieramy bardzo często. Jedne osoby decydują się na bardzo profesjonalne podejście do nauki tańca, inne wolą amatorskie kursy różnych stylów tanecznych, które przydadzą się chociażby na rodzinnym weselu czy innej imprezie, gdzie trzeba wyjść na parkiet i zaprezentować swoje umiejętności taneczne. Nowoczesny taniec użytkowy kraków to propozycja dla osób, które chcą poznać nowe taneczne style, a jednocześnie spędzać czas wolny w sposób aktywny i atrakcyjny.

Wyjazdy w ciekawe miejsca

Wśród pracodawców bardzo popularne są również różnego rodzaju imprezy czy wyjazdy integracyjne, dzięki którym pracownicy mogą oderwać się od codziennych obowiązków, lepiej się poznać, spędzić ciekawie czas i zrelaksować się w fajnym miejscu. Takie wyjazdy również są bardzo doceniane przez kadrę pracowniczą, oczywiście pod warunkiem, że wszyscy w nich uczestniczą. Niestety, w niektórych firmach integracja jest nieco źle rozumiana i na wyjazdy są zapraszani jedynie pracownicy wyższego szczebla, podczas gdy pozostała kadra pracownicza musi pozostać przy swoich obowiązkach. Takie dzielenie pracowników na lepszych i gorszych nie jest dobrym rozwiązaniem i w żadnym stopniu nie motywuje do lepszej pracy. Jeśli pracodawcy nie stać na wyjazd integracyjny dla wszystkich pracowników, lepiej na miejscu zorganizować ciekawą i pełną atrakcji imprezę, ale w taki sposób, by wszyscy pracownicy firmy mogli w niej wziąć udział. To zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż organizowanie atrakcyjnych benefitów jedynie dla wybranych pracowników.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *