Karmisz piersią? Nie musisz wystawiać swojej nagości!

PrzechwytywanieJeśli zdecydowałaś się karmić dziecko piersią, odkryjesz że problemem może być po prostu znalezienie czegoś, co pasuje do Twojej nowej roli. Musisz zastanowić się, w co się ubrać, abyś (i twoje dziecko) mogła łatwo uzyskać dostęp do swoich piersi – ale bez konieczności całkowitego rozbierania się do połowy nago. I chociaż może to zabrzmieć trochę płytko dla kogoś, kto właśnie urodził zdrowe, szczęśliwe dziecko, martwić się tym, jak wyglądam, będąc w stanie karmić moje dziecko w podróży, to są fakty 0 przejście w macierzyństwo stanie się trochę bardziej ekscytującą przygodą i mniej przerażającą, zmieniającą życie, jeśli podejdziesz do tego rozsądnie.

Chcesz najlepszych wskazówek dotyczących ubierania się do karmienia piersią?

1. Właściwe opanowanie podstaw

Po pierwsze, musisz zainwestować w dobry stanik do karmienia. To nie tylko uratuje Twoje plecy, ale na dłuższą metę będzie również podstawą całej Twojej garderoby do karmienia. Biustonosze do karmienia muszą być dobrze dopasowane i wygodne, a także co kilka tygodni zakładać dopasowanie, ponieważ w ciągu tych miesięcy Twoje piersi będą się zmieniać.

2. Warstwowanie uratuje twoje zdrowie psychiczne

Jeśli termin nakładanie warstw trochę cię zbija z tropu, w zasadzie odnosi się do nakładania jednej części ubrania na drugą. Tak jak w przypadku, noś cały czas zwykły podkoszulek (do karmienia lub zwykły), pod ładnymi koszulami lub bluzkami – lub sukienkami z głębokim dekoltem – zobacz na te sukienki do karmienia. Gwarantuje to, że możesz nosić wszystkie bluzki, które normalnie nosisz, ale możesz je podciągać w górę lub w dół, aby uzyskać dostęp do piersi, bez konieczności całkowitego wystawiania się na wzrok innych osób, znajdujących się w pobliżu.

3. Naucz się kochać kimona (lub kardigany)

Kimono lub kardigan również zapewnią dodatkowe pokrycie w razie potrzeby – i mogą wyglądać niesamowicie stylowo w połączeniu z legginsami bądź skinny jeans.

4. Wzory są twoim przyjacielem

Odważny wzór może nie tylko poprawić wygląd przy każdej okazji, ale także ukrywa charakterystyczne wycieki mleka i ślinę dziecka o wiele lepiej niż jakikolwiek zwykły kolorowy materiał.

5. Odważ się pokazać swoją sylwetkę

usg jamy brzusznej gdynia cenaSłuchaj, wiemy, że nadal możesz nie czuć, że wróciłaś z powrotem do swojego zwykłego starego ja, jeśli chodzi o sylwetkę po ciąży, ale nic nie sprawi, że będziesz wyglądać na większą niż bezkształtne ubrania przypominające namiot.

Wyciągnij swoje sukienki, kimona lub swetry rozpinane, załóż coś z głębokim dekoltem – co ma podwójny efekt: wyszczuplając cały tors i zapewniając dziecku łatwy dostęp do piersi. Sukienki koszulowe (z podkoszulkiem pod spodem) świetnie nadają się do ubierania się, gdy zależy Ci na tym, by ładnie wyglądać i równocześnie być przygotowaną do karmienia piersią.

To oczywiście tylko kilka wskazówek, w sieci znajdziesz ich o wiele więcej – bo po prostu wszystkie młode mamy uwielbiają dzielić się swoją wiedzą i nowym doświadczeniem.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *