Kariera – Twój uśmiech ma znaczenie!

PrzechwytywanieBiały uśmiech z prostymi, zdrowymi zębami może zdziałać cuda w życiu towarzyskim i zapewnia wiele wyraźnych korzyści zdrowotnych. Czy wiesz, że prosty uśmiech może również wpłynąć na twoją karierę i zamienić ją na lepsze? Choć może się to wydawać niesprawiedliwe, faktem jest, że kiedy wchodzisz do biura na tę wymarzoną rozmowę o pracę, twój uśmiech będzie miał znaczenie.

Dobra wiadomość jest taka, że proste, piękne zęby są w zasięgu ręki. Poświęcenie czasu na poprawę uśmiechu, czy zainwestowanie w Szczoteczki Smilesonic może wpłynąć na twoją karierę, a także na potencjalne możliwości zatrudnienia teraz iw przyszłości.

Zdrowie zębów i piękny uśmiech mogą zdecydowanie poprawić twoją karierę!

Jak prosty uśmiech wpływa na Twoje perspektywy kariery?

Nic dziwnego, że ludzie preferują proste, piękne uśmiechy. Uśmiech może być wskaźnikiem towarzyskiej łatwości i życzliwości – dwóch ważnych cech osobowości, jeśli chodzi o dołączenie do zespołu. Przeprowadzono badanie, które wykazało, że uśmiechy są nawet ważniejsze niż większość ludzi podejrzewa.

Czy nam się to podoba, czy nie, często jesteśmy oceniani na podstawie naszego wyglądu. Wyniki potwierdzają to, co od zawsze podejrzewano, a mianowicie znaczenie atrakcyjnego i zdrowego uśmiechu, niezależnie od tego, czy prowadzisz kontakty towarzyskie, rozmawiasz twarzą w twarz, czy przeprowadzasz wywiad online. Twój uśmiech ma znacznie większy wpływ na to, jak postrzegają cię inni, bardziej niż nam się wydaje.

Zgodnie z tym większość ludzi pamięta zęby danej osoby po spotkaniu i częściej zapamiętuje atrakcyjną cechę niż nieatrakcyjną.

To jest dobra wiadomość. Oznacza to, że nasze najmniej ulubione aspekty naszego wyglądu są nieco bardziej podatne na zauważenie, podczas gdy wybitne cechy prawdopodobnie tworzą trwałe wspomnienia. Zasadniczo możemy radykalnie przechylić szalę na naszą korzyść, uzyskując piękny i prosty uśmiech.

Wiele osób jest zaniepokojonych tym, jak ich uśmiech wpływa na ich szanse na znalezienie pracy lub awans w konkurencyjnych branżach. Przeprowadzono wiele badań, które pokazują, że trwałe wrażenie robi się w ciągu pierwszych trzech sekund spotkania z kimś.

W innym badaniu ponad 1000 uczestnikom pokazano zdjęcia kobiet i mężczyzn z prostymi i krzywymi zębami. Badacze nie wspomnieli o zębach ludzi na zdjęciach, a jedynie poprosili uczestników o ocenę atrakcyjności przedstawionych osób. Nic dziwnego, że wyniki wypadły zdecydowanie na korzyść osób o czystych, jasnych i prostych zębach.

Statystyki

W ostatnich latach liczne badania percepcji podobne do powyższych dały doniosły wniosek: piękne uśmiechy mają znaczenie. 31% respondentów twierdzi, że pierwszą rzeczą, jaką zauważają na twarzy osoby, są jej zęby. 26% respondentów twierdzi, że piękny uśmiech pojawia się w ich myślach długo po spotkaniu. Proste zęby a osiągnięcie sukcesu w karierze: 47% respondentów twierdzi, że wierzy, że ktoś z prostymi zębami będzie miał większe szanse na znalezienie pracy w porównaniu z równie wykwalifikowanymi kandydatami.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *