Jakie produkty finansowe spotykamy w SKOK-ach

Powszechnie przyjęło się, że SKOK-i są „ubogimi krewnymi” banków i nie mają one do zaproponowania wiele swoim klientom. Jest to jednak twierdzenie całkowicie mylne, gdyż poza kredytami, które są możliwe do zaciągnięcia tylko w bankach, mamy tam wszystko to, co potrzebuje każdy klient. Zobaczmy więc co SKOK-i mają nam do zaproponowania.

Słów kilka o pożyczkach w SKOK-u

1Przede wszystkim największą popularnością cieszą się tam pożyczki. Mamy ich tu do wyboru bardzo dużo, gdyż są pożyczki gotówkowe, pożyczki konsolidacyjne, hipoteczne, samochodowe itp. Co ciekawe, jak mówią sami klienci, można je tu uzyskać o wiele łatwiej niż w bankach. Również oprocentowanie tych pożyczek jest konkurencyjne. Można tam także aplikować o karty kredytowe, które działają na identycznych zasadach jak karty z banków. Ale pieniądze w SKOK-ach mogą również pożyczyć i firmy. Są bowiem dla nich przygotowane specjalne pożyczki dla firm, które tak jak i kredyty w banku można przeznaczyć na bieżącą lub przyszłą działalność.
Oprócz produktów pożyczkowych, w SKOK-ach są też różne możliwości pomnażania swoich oszczędności. Bowiem instytucje te dają możliwość prowadzenia rachunków oszczędnościowych, zakładania lokat itp. Za pośrednictwem rachunków, możemy wykonywać przelewy czy płacić rachunki. I tutaj jak podają sami klienci, opłaty związane z tymi czynnościami są bardzo konkurencyjne w porównaniu do opłat bankowych.
W SKOK-ach nie zapomniano także o ubezpieczeniach. Możemy tu ubezpieczyć praktycznie wszystko, od samochodu począwszy, poprzez swoje życie czy też podróż zagranicę. Więc każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie.

SKOK czy bank?

Jak więc widać, SKOK-i wcale nie są „z tyłu” za bankami, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju produkty. A ich bardzo dużym atutem, że posiadają one bardzo dużo placówek, przez co klienci nie muszą pokonywać wielu kilometrów, aby z jakiegoś produkty skorzystać. Szczególnie jest to ważne w mniejszych miejscowościach, gdzie są to zwykle jedyne placówki, które świadczą takie usługi.
Jeśli więc chcemy skorzystać z jakiegoś produktu finansowego, przeanalizujmy wszystko, gdyż może się okazać, że dużo lepszym rozwiązaniem dla nas będzie wybranie się do SKOK-u, gdzie wszystko szybko i bez kłopotów załatwimy.

Artykuł powstał dzięki serwisowi www.soskredyt.pl, który specjalizuje się w branży finansowej.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

1 komentarz do “Jakie produkty finansowe spotykamy w SKOK-ach

  1. Karolinka
    16 lutego 2017 at 11:45

    Ja tam korzystam ze stronki Judaszowe Srebrniki i nie muszę się przejmować moją zdolnością kredytową ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *