Jak wywiesić banner dużego formatu bez problemu?

shibuya-crossing-923000_960_720Zewnętrzne banery PCV to bardzo skuteczna i tania metoda wyświetlania wiadomości na zewnątrz. Mogą być używane do reklamowania wydarzeń, promowania produktów lub usług. Drukowane banery są tanie w zamówieniu i są dostępne na zewnątrz przy każdej pogodzie.

Aby jak najlepiej wydrukować baner, ważne jest to, aby zadbać o jego efekt, a także przedłużyć jego żywotność na zewnątrz. Nawet jeśli druk banerów jest świetnej jakości, jak ten z https://www.eye-design.net.pl/ to słabo zawieszone banery mogą się rozerwać lub rozluźnić, szczególnie w czasie złej pogody. Nasz przewodnik po kwestii powieszenia wielkoformatowego banera na zewnątrz może okazać się pomocy.

Zanim zaczniesz…

Przed złożeniem zamówienia w drukarni banerów zmierz dostępną przestrzeń, zmierz swój baner i wypróbuj dziesięć rozmiarów. W większości internetowych drukarni wielkoformatowych banerów będą sprzedawane banery o standardowym rozmiarze, ale na pewno będą w stanie zapewnić niestandardowy rozmiar, jeśli jest to lepsze rozwiązanie do tej określonej przestrzeni.

Czy wiesz, na czym będziesz wieszać wydruki wielkoformatowe? Czy do balustrady, ogrodzenia, słupki czy samodzielna rama banerowa? A może budynek? Co najważniejsze, upewnij się, że masz uprawnienia do reklamowania banerów i że nie łamiesz żadnych regulaminów.

Jak zawiesić baner na ścianie lub na ogrodzeniu panelowym?

Przymocowanie wydrukowanego banera do ściany jest najbezpieczniejszym sposobem wyświetlania banerów, ponieważ ściana chroni druk wielkoformatowy przed wiatrem. Najlepszym sposobem przymocowania banera jest przykręcenie banera do ściany za pomocą śrub i podkładek.

Czego będziesz potrzebować?

  • Podkładki stalowe (idealnie o średnicy 25 mm z otworem 5 mm – 1 na oczko)
  • Kołki rozporowe i śruby (do ścian z cegły)
  • Śruby samozaciskowe (drewniany płot)
  • Wiertarka do wiercenia otworów w ścianie

Przytrzymaj baner blisko ścian lub ogrodzenia i zaznacz miejsca, w którym masz wywiercić miejsce na każde oczko. Jeśli jest to mur ceglany – zalecamy wywierć otwór o rozmiarze dostosowanych do kołków.

Przykręć baner do ścian lub ogrodzenia śrub i podkładką przełóż przez każde oczko. W przypadku przykręcenia do ogrodzenia należy użyć wkrętów samogwintujących. Upewnij się, że używana podkładka jest wystarczająco duża, aby zakryć oczko.

Jak zawiesić baner na ogrodzeniu drucianym lub balustradzie?

Najbardziej opłacalne jest przymocowanie banera do ogrodzenia lub przymocowanie go za pomocą opasek kablowych. Zapewnia to pewne mocowanie, ale opaski kablowe są nieelastyczne, dlatego należy na to zwrócić uwagę. Jeśli ogrodzenie jest w obszarze silnego wiatru, lepiej użyć sznurków lub pasków elastycznej liny, które pozwolą na poruszanie się bannera na wietrze.
Czego będziesz potrzebować?

Metoda opaski kablowej – jedna opaska na oczko – opaska kablowa 370 mm
Metoda sznurka – sznurek lub lina bungee 6 mm

Po prostu przymocuj baner do ogrodzenia i przełóż wybrane mocowanie przez każde oczko. Nie powinno Ci to sprawić żadnego problemu.

[TB]

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *