Jak w krótkim czasie mocno podnieść swoją ocenę kredytową?

debt-3272735_960_720Jeśli chodzi o uzyskanie kredytu o niskim oprocentowaniu, Twoja zdolność kredytowa ma znaczenie. Jeśli nie jest tak wysoko, jak powinien, nadszedł czas, aby podejść do tematu i podjąć kroki, aby go zwiększyć. Wyższy wynik nie tylko zwiększy szanse na uzyskanie zgody na pożyczkę, ale także zapewni niższe oprocentowanie, dzięki czemu pożyczki będą tańsze.

Jak długo trwa poprawa zdolności kredytowej?

To, jak szybko jesteś w stanie zwiększyć swoją zdolność kredytową, zależy od tego, dlaczego jest to obecnie liczba. Na przykład, jeśli dopiero zaczynasz gromadzić środki po ich braku, możesz dość szybko zwiększyć swoją zdolność kredytową, wykorzystując kredyt i dokonując płatności terminowo i w całości co miesiąc. W miarę dodawania kolejnych kart kredytowych i nieużywania ich – lub jedynie niewielkich obciążeń – całkowite zadłużenie w porównaniu do kwoty dostępnych kredytów obniża się, zwiększając w ten sposób zdolność kredytową.

Ponadto, jeśli obecnie masz dużo długów- możesz szybciej zwiększyć swoją zdolność kredytową, jeśli spłacisz ten dług, ponieważ poprawia się stosunek zadłużenia do kredytu.

Jeśli jednak twój wynik jest niski z powodu historii nieuregulowanych płatności, bankructwa lub innego błędu finansowego, zwiększenie twojego wyniku kredytowego potrwa dłużej. W takim przypadku może to potrwać wiele miesięcy, a czasem nawet lat, w zależności od tego, jak bardzo zniszczyłeś swój wynik.

Jak podnieść zdolność kredytową w 30 dni?

Chociaż zazwyczaj znaczna różnica w ocenie wiarygodności kredytowej zajmuje kilka miesięcy, istnieją rzeczy, które możesz zrobić w tej chwili, które pomogą Ci podnieść wynik w ciągu kilku tygodni. Oto kilka sugestii, które pomogą przyspieszyć ocenę zdolności kredytowej:

Napraw wszelkie błędy w raporcie kredytowym – Być może najszybszym sposobem na zwiększenie oceny kredytowej jest wykrycie wszelkich błędów w raporcie kredytowym i ich usunięcie. Masz prawo pobrać (bezpłatnie) raport kredytowy z biur kredytowych i przejrzeć go, aby sprawdzić, czy są jakieś błędy, które mogłyby obniżyć Twój wynik. Jeśli tak, naprawienie ich może natychmiast poprawić Twój wynik. Możesz też sprawdzić aktualny stan swojej wiarygodności internetowej korzystając z bardziej nowoczesnych narzędzi, jak https://racoongo.com/raport/.

Zwiększ swój dostępny kredyt – Prośba o wyższy limit kredytowy od ustalonego wierzyciela może nie tylko zwiększyć dostępną linię kredytową, ale także podnieść twoją zdolność kredytową.

Negocjuj z wierzycielami – możesz poprosić wierzycieli o zaakceptowanie częściowych płatności za zadłużenie, które jest obecnie w windykacji, w zamian za zgłoszenie długu jako „spłaconego”.

Bądź autoryzowanym użytkownikiem na czyimś koncie – jeśli masz członków rodziny z dobrym kredytem, ​​dodanie Cię jako autoryzowanego użytkownika na jego koncie może pomóc zwiększyć twoją zdolność kredytową. Każda terminowa płatność zwiększy Twój wynik w oczach kredytodawców.

Kilka punktów na Twojej zdolności kredytowej może oznaczać różnicę między uzyskaniem zgody na pożyczkę przy rozsądnej stopie procentowej a całkowitym odmową pożyczki. Jeśli Twoja ocena kredytowa jest obecnie poniżej przeciętnej, czas podjąć pewne kroki, aby ją poprawić.

Sprawdź także:
Najlepszy kredyt konsolidacyjny

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *