Promocje na inwestycji Zielonki Residence

Zielonki Residence Warszawa Zachodnia

Stołeczny deweloper Kreator Dom Invest oferuje atrakcyjne rabaty na inwestycji Zielonki Residence w Zielonkach-Parceli w gminie Stare Babice. To kameralne osiedle usytuowane w powiecie warszawskim zachodnim, na samym skraju Puszczy Kampinoskiej.

Deweloper proponuje Klientom przestronne lokale dwu-, trzy-, oraz cztero-pokojowe, o metrażu wynoszącym od 39 do 120 m2. W sprzedaży są także mieszkania jednopokojowe o powierzchni od 25 do 79 m2. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Cena za metr kwadratowy zaczyna się już od 6 900 złotych. Co więcej, do połowy sierpnia oferowane są rabaty od 4 000 do 60 000 złotych.

Inwestycja położona u zbiegu ulic Białej Góry i Warszawskiej zlokalizowana jest przy samej Puszczy Kampinoskiej – jednej z zielonych wizytówek województwa mazowieckiego – będąc zacisznym azylem doskonale skomunikowanym z miastem (zaledwie 3 km od Warszawy). W najbliższej okolicy osiedla znajduje się doskonale rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa, zapewniająca przyszłym mieszkańcom dostęp m.in. do sklepów, przedszkola, szkoły, żłobka czy przychodni.

Zielonki Residence wyróżnia niska, trzypiętrowa zabudowa, wykorzystanie naturalnych surowców na elewacji i w częściach wspólnych, elementy małej architektury, a także nowoczesny i elegancki projekt renomowanej pracowni architektonicznej Beczak & Beczak. Do dyspozycji lokatorów jest jednokondygnacyjny garaż podziemny oraz komórki lokatorskie w garażu i na piętrach.

Zawsze staramy się, by lokale spełniały wymagania naszych klientów i wpisywały się w aktualne trendy towarzyszące zakupowi mieszkania. Co więcej, w okresie wakacyjnym, przygotowaliśmy dla Klientów specjalne rabaty – mówi Klaudia Siarkiewicz, Prezes Kreator Dom Invest.

Ukończenie inwestycji Zielonki Residence z terminem oddania do użytkowania planowane jest na III kwartał 2021 roku. Więcej informacji na temat osiedla można znaleźć na stronie internetowej https://kreatordom.pl/promocja/

 

 

 

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *