Hotele konferencyjne w woj. mazowieckim organizują nie tylko szkolenia, ale również wigilie firmowe

pexels-photo-1249158

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, a na Twojej głowie pozostaje kwestia organizacji wigilijnego wieczoru dla Twojej firmy? Z pomocą spieszymy Ci my oraz hotele, które coraz częściej oferują firmowe wigilie. Sale konferencyjne mogą służyć nie tylko na szkolenia i konferencje, ale także można zorganizować okolicznościowe spotkania, jak ten wyjątkowy wieczór.

To idealna okazja, aby podsumować cały rok pracy i rozpocząć kolejny w miłej atmosferze, z jeszcze silniejszymi więzami między Twoimi pracownikami i Tobą. Całą bazę proponowanych przez nas hoteli organizujących świąteczne eventy możesz zobaczyć http://www.salekonferencyjne.pl/wigilie-firmowe/ . Poniżej natomiast przedstawiamy dwa przykładowe miejsca na terenie województwa mazowieckiego, które mogą Ci się spodobać. Jeżeli jesteś zainteresowany przeprowadzeniem konferencji, eventu w województwie mazowieckim to skorzystaj z wyszukiwarki http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/ i znajdź idealne miejsce dla swojej konferencji!

Hotel Książę Poniatowski w Łazach k. Warszawy

Pośród lasów, zaledwie 10km od stołecznej Warszawy – zarówno blisko do miasta, ale i z dala od tego całego zgiełku. Hotel Książę Poniatowski istnieje już od 1995 roku i ma w posiadaniu 3 sale konferencyjne o dźwięcznych nazwach. Największa sala konferencyjna Książęca o powierzchni 240m2 pomieści nawet do 250 osób. Na spotkania w mniejszym gronie przeznaczona jest Sala Kryształowa, która zapewnia miejsce dla 45 Gości. Hotel ma szeroką ofertę, bo aż 4 różne pakiety wigilijne – od tradycyjnej, nastrojowej uczty, po huczną imprezę z mnóstwem atrakcji. Personel zapewnia świąteczne menu, w zależności od wybranego pakietu, a także dekoracje – choinka, świeże kwiaty, światełka LED oraz wystrój Sali – gwarancja 22-letniego doświadczenia. Dla osób z dalszych okolic oddaje się do dyspozycji 18 stylowych pokoi z łazienkami. Warto również wspomnieć o pięknym ogrodzie hotelu, na terenie którego znajduje się jezioro, wodospad i fontanna, a także urzekające rzymskie budowle.

Hotel Afrodyta**** Business & Spa

hotel słubiceOddalony tylko pół godziny drogi od Warszawy Hotel Afrodyta dysponuje 6 salami konferencyjnymi – klimatyzowanymi i w pełni wyposażonymi – w których organizuje się nie tylko konferencje czy spotkania edukacyjne, ale także firmowe wigilie. Organizując świąteczny wieczór na terenie obiektu masz gwarancję domowej, kameralnej atmosfery, a także tradycyjnego menu, które trafi w gust każdemu z Twoich Gości. Poza tym świąteczne spotkanie firmowe połączone jest z dostępem do hotelowego AQUA SPA. Hotel Afrodyta oferuje pokoje tematyczne, które same w sobie są atrakcją tego miejsca. Łącznie obiekt dysponuje 127 miejscami noclegowymi, co daje zarówno duży wachlarz wyboru, a zarazem gwarancję, że pokój sprosta wymaganiom najbardziej wymagającym z Twoich Gości. Natomiast dostęp do sfery SPA sprawi, że wieczór będzie szczególnie wyjątkowy oraz doda nowych sił Twoim pracownikom potrzebnym w rozpoczynającym się nowym roku pracy.

Jeśli zależy Ci na tym, aby ten wieczór był szczególnie wyjątkowy, nie czekaj i zarezerwuj już dziś – idealna sala konferencyjna na Twoją firmową wigilię jest w zasięgu Twojej ręki!

 

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *