Harmonia Oliwska – sprawdź informacje z rynku nieruchomości

harmonia-oliwska-zdjecie-inwestycji_iUKJOUR

W Gdańsku Oliwie powstaje nowoczesne osiedle Harmonia Oliwska. Docelowo inwestycja będzie składać się z czterech etapów, ukończono już budowę mieszkań w ramach pierwszych dwóch etapów. Mieszkania powstają przy ulicy Opackiej i Grunwaldzkiej, tuż przy Parku Oliwskim i w pobliżu Gdańskiego ZOO. Budynki powstałe w ramach inwestycji doskonale wpisują się w zabytkowe osiedle tej części Gdańska.

W pobliżu osiedla znajduje się także Uniwersytet Gdański oraz centrum biznesowe Olivia Business Centre. Nowe mieszkania charakteryzują się też bliską odległością od plaży w Jelitkowie.

Oferta deweloperska INPRO zakłada powstanie hali garażowej, piwnic, parkingu dla rowerów i placów zabaw dla najmłodszych. Mieszkania dostępne w sprzedaży mają powierzchnie od 45 do 114 mkw. Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki, a pozostałe lokale będą wzbogacone o balkony i tarasy.

Mieszkania od dewelopera mogą zostać kupione w standardzie „Pod klucz”. Program ten jest skierowany do osób, dla których ważny jest komfort, najwyższa jakość wykonania i szybki termin wykonania. Bardzo często też decydują się na niego osoby inwestujące w nieruchomości.
Oferta deweloperska przewiduje także wysokiej jakości elewację wszystkich budynków, wykończoną szlachetnymi materiałami. Prestiż inwestycji podnosi też podwyższony standard części wspólnych – korytarzy i klatek schodowych.

Nowe mieszkania od dewelopera są zaprojektowane w taki sposób aby przyszli właściciele mogli je szybko i komfortowo urządzić. Na wyższych kondygnacjach powstały mieszkania o dużych powierzchniach. Teren osiedla będzie częściowo ogrodzony i monitorowany z pomieszczenia ochrony, co w zdecydowanym stopniu zwiększy bezpieczeństwo na osiedlu.

Zakończono już budowę dwóch pierwszych etapów inwestycji. W sprzedaży dostępne są gotowe mieszkania w ramach etapu Rotta i Cytra. Na początku 2018 roku deweloper inwestycji, którym jest firma INPRO planuje rozpoczęcie sprzedaży mieszkań z III etapu osiedla.

Więcej informacji na ten temat na stronie wykonawcy Inpro Gdańsk

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *