Harmonia Oliwska – sprawdź informacje z rynku nieruchomości

harmonia-oliwska-zdjecie-inwestycji_iUKJOUR

W Gdańsku Oliwie powstaje nowoczesne osiedle Harmonia Oliwska. Docelowo inwestycja będzie składać się z czterech etapów, ukończono już budowę mieszkań w ramach pierwszych dwóch etapów. Mieszkania powstają przy ulicy Opackiej i Grunwaldzkiej, tuż przy Parku Oliwskim i w pobliżu Gdańskiego ZOO. Budynki powstałe w ramach inwestycji doskonale wpisują się w zabytkowe osiedle tej części Gdańska.

W pobliżu osiedla znajduje się także Uniwersytet Gdański oraz centrum biznesowe Olivia Business Centre. Nowe mieszkania charakteryzują się też bliską odległością od plaży w Jelitkowie.

Oferta deweloperska INPRO zakłada powstanie hali garażowej, piwnic, parkingu dla rowerów i placów zabaw dla najmłodszych. Mieszkania dostępne w sprzedaży mają powierzchnie od 45 do 114 mkw. Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki, a pozostałe lokale będą wzbogacone o balkony i tarasy.

Mieszkania od dewelopera mogą zostać kupione w standardzie „Pod klucz”. Program ten jest skierowany do osób, dla których ważny jest komfort, najwyższa jakość wykonania i szybki termin wykonania. Bardzo często też decydują się na niego osoby inwestujące w nieruchomości.
Oferta deweloperska przewiduje także wysokiej jakości elewację wszystkich budynków, wykończoną szlachetnymi materiałami. Prestiż inwestycji podnosi też podwyższony standard części wspólnych – korytarzy i klatek schodowych.

Nowe mieszkania od dewelopera są zaprojektowane w taki sposób aby przyszli właściciele mogli je szybko i komfortowo urządzić. Na wyższych kondygnacjach powstały mieszkania o dużych powierzchniach. Teren osiedla będzie częściowo ogrodzony i monitorowany z pomieszczenia ochrony, co w zdecydowanym stopniu zwiększy bezpieczeństwo na osiedlu.

Zakończono już budowę dwóch pierwszych etapów inwestycji. W sprzedaży dostępne są gotowe mieszkania w ramach etapu Rotta i Cytra. Na początku 2018 roku deweloper inwestycji, którym jest firma INPRO planuje rozpoczęcie sprzedaży mieszkań z III etapu osiedla.

Więcej informacji na ten temat na stronie wykonawcy Inpro Gdańsk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *