Gdzie dostać pożyczkę na raty

9229e99446fb4dcc38f2093adf0cb601

Pożyczka na raty dostępna jest online bez wychodzenia z domu. Obecnie wiele firm pozabankowych oferują takie rozwiązanie. Sprawdź, gdzie można ubiegać się o pożyczkę ratalną bez zbędnych komplikacji i formalności na stronie internetowej serwisu PozyczkiBaza, a poznasz tylko aktualne oferty.

Proces aplikowania o pożyczkę na raty

Procedura złożenie wniosku o pożyczkę na raty wygląda dokładnie tak samo, jak w przypadku zwykłej chwilówki. Wszystko odbywa się online, a pożyczone środki natychmiast trafiają na konto wnioskodawcy. Jeśli już wybrałeś sprawdzoną firmę pożyczkową, w tym celu wystarczy przejść kilka podstawowych kroków:

  • zarejestrować się na stronie pożyczkodawcy;
  • dokonać weryfikacji rachunku;
  • wybrać okres i sumę pożyczki na raty;
  • poczekać na podjęcie decyzji;
  • otrzymać gotówkę.

Weryfikacja konta wymaga od klienta dokonanie przelewy. Wiele firm udostępniają też opcje potwierdzenia tożsamości poprzez logowanie do bankowości elektronicznej, możliwość odebrania gotówki na poczcie lub w domu klienta.

Kto może ubiegać się o pożyczkę na raty

O pożyczkę ratalną mogą aplikować osoby, które spełniają poniższe wymagania:

  • wiek od 18 lat (w niektórych firmach od 21 lat);
  • posiadanie osobistego konta w banku;
  • stałe źródło dochodów;
  • adres zamieszkania;
  • aktywny telefon komórkowy.

Wielu pożyczkodawców sprawdzają klientów w bazach i rejestrach dłużników. Brak negatywnych wpisów skutkuje przyznaniem pożyczki. Jednak w przypadku posiadania negatywnego wpisu, wnioskodawca dostaje odmowną decyzję. Więc przed złożeniem wniosku warto zadbać o własną historię kredytową.

Pożyczki na raty – ranking

Większość produktów finansowych dostępne  przez internet. Aby znaleźć dobrą ofertę, należy sprawdzić ranking pożyczkowy, taki jak np. https://pozyczkibaza.pl/pozyczki-na-raty/. Ze względu na wybrane parametry pożyczki ratalnej portal podpowie nam najbardziej pasującą ofertę. Wybierając odpowiednią firmę pozabankową, warto zwracać uwagę nie tylko na oprocentowanie zobowiązania. Liczą się też wszystkie koszty i dodatkowe ukryte opłaty związane z pożyczkę. Należy też zapoznać się z opiniami prawdziwych klientów, którzy już korzystali z usług wybranego pożyczkodawcy.

undefined

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *