Imprezy firmowe stylizowane tematycznie

people-g596dc8193_640

Osoby zajmujące się zawodowo pracą nad relacjami międzyludzkimi jasno określają, że imprezy integracyjne są najlepszą metodą zacieśniania więzów międzyludzkich, jednocześnie, będąc remedium na zdarzającą się gorszą atmosferę w firmie. Udział w spotkaniach tego typu pozwala na zapoznanie się na innym gruncie niż biuro, czy inne stanowisko pracy.

Klasyczna impreza firmowa to szkolenie połączone z kolacją serwowaną w restauracji lub w formie ogniska, lub grilla. Ta forma nadal cieszy się dużą popularnością, jednak w ostatnim czasie pracodawcy zaczęli szukać bardziej kreatywnych rozwiązań. Jednym z pomysłów są imprezy firmowe stylizowane tematycznie.

Impreza stylizowana

W ostatnim czasie imprezy firmowe w Warszawie, ale również innych miastach są organizowane w formie eventów tematycznych. Dużą popularnością cieszą się imprezy retro w stylu lat 20-tych, czy stylizowane na inne dekady XX wieku. Pracownicy biorący udział w tym wydarzeniu są proszeni o przygotowanie strojów nawiązujących do mody panującej w dany okresie. Organizatorzy dobierają pasującą muzykę oraz wystrój sali, który ma przenieść uczestników zabawy w inne realia.

Taki rodzaj imprezy nie wymaga od pracowników ponoszenia wydatków na wyszukane stroje, ponieważ potrzebne elementy garderoby każdy znajdzie w swojej szafie lub może zakupić w sklepach z używaną odzieżą. Jest to również sposób na pobudzenie kreatywności i pomysłowości. Idealnym miejsce do zorganizowania imprezy z motywem przewodnim jest hotel, który będzie w stanie udostępnić salę, zajmie się przygotowaniem zaplecza gastronomicznego oraz zapewni nocleg.

Impreza w formie balu przebierańców

Choć większości z nas bal przebierańców może się kojarzyć z przedszkolem lub czasami podstawówki, jest to bez wątpienia świetny pomysł na zorganizowanie imprezy integracyjnej. Wymaga oczywiście większego zaangażowania ze strony pracowników, którzy muszą przygotować przebrania, jednak dobra zabawa bez wątpienia będzie nagrodą za poświęcony czas.

Często w czasie balu przebierańców organizowany jest konkurs na najlepsze przebranie. Co jest niewątpliwą zachętą do podejścia na poważnie do tematu kostiumu. Tematyka balu może być wcześniej określona lub dawać szerokie pole do popisu. Bez wątpienia zobaczenie przełożonego jak i współpracowników w przebraniu rozluźni atmosferę i pomoże w nawiązaniu nieformalnych znajomości, które bez wątpienia wpłyną pozytywnie na relacje zawodowe.

Podobnie jak w przypadku imprezy stylizowanej najodpowiedniejszym miejscem do zorganizowania imprezy firmowej w formie balu przebierańców jest hotel. Potrzebna będzie spora sala, muzyka oraz dobre jedzenie. Nikt nie zajmie się tym lepiej niż personel hotelu, który na co dzień ma do czynienia z organizacją różnego rodzaju eventów. Ogromnym plusem będzie możliwość przenocowania na miejscu. Ponieważ należy się liczyć z tym, że impreza potrwa do późnych godzin nocnych, lub nawet do rana.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *