Jak faktoring pomaga branży transportowej?

oto praca bhFaktoring dla firm przewozowych jest powszechnym sposobem finansowania luk finansowych powstających na co dzień. Średnia liczba dni zaległych w branży transportowej wzrosła w ostatnim czasie 21 dni do 32 dni w porównaniu z tym, co miało miejsce jeszcze kilka-kilkanaście lat temu. Nic więc dziwnego, że faktoring dla małych firm transportowych oferowany przez takich dostawców, jak Monevia ma sens.

Nic dziwnego, że większość przewoźników nie może działać bez firmy faktoringowej. Oprócz zapewnienia natychmiastowej gotówki za faktury, firmy takie jak Monevia oferują teraz dużo więcej dobrego i przydatnego dla płynności finansowej, jak i samego rozwoju firmy.

Jak działa faktoring dla firm transportowych?

Przewoźnik może skonfigurować usługę faktoringową w mniej niż kilka chwil i rozpocząć przekazywanie swoich jeszcze nieopłaconych faktur do Monevia, by cieszyć się z uzyskania niemal natychmiastowej gotówki (mniej więcej w ciągu 24 godzin).

Faktoring jest popularną formą finansowania w branży transportu drogowego, która zamienia niezapłacone faktury w natychmiastową gotówkę dla flot za niewielką opłatą. W ten sposób właściciele flot dysponują środkami, które muszą zapłacić za paliwo, wypłaty dla kierowców ciężarówek, naprawę pojazdów i nie tylko.

Monevia to firma oferująca faktoring dla małych firm transportowych między innymi – krótko mówiąc z jej strony będzie niemal natychmiast przekazywana gotówka na podstawie ustalonych należności. Ich usługi faktoringu zapewniają stały przepływ gotówki, dzięki czemu możesz utrzymać swoje ciężarówki w ruchu, nie martwiąc się o niezapłacone faktury.

Faktoring dla transportu w kilku krokach:

  • Znajdź odpowiednią dla siebie firmę faktoringową! Monevia to dobry wybór.

  • Dostarczaj swoje ładunki, pielęgnuj relacje i nadal obsługuj klientów jak zwykle.

  • Wyślij faktury, które chcesz sfinansować do Monevia, odbędzie się szybka weryfikacja klientów.

  • Zaliczkę (większą kwotę faktury) otrzymasz w ciągu 24 godzin.

  • Monevia zbiera płatności faktur od twojego klienta.

Jak widać faktoring jest popularnym i wydajnym rozwiązaniem finansowym dla flot. Firmy takie jak Monevia chca pomóc Twojej firmie transportowej w zapewnieniu stałego strumienia kapitału obrotowego, a Ty wszystko, co musisz zrobić, to podjąć z nimi współpracę i skoncentrować się na rozwoju firmy.

Kto korzysta z faktoringu w Monevia?

Faktoring jest wykorzystywany przez wszelkiego rodzaju firmy, nie tylko kierowców ciężarówek. Jeśli firma ma duże koszty pieniężne (takie jak paliwo) wymagane do wykonania pracy, faktoring pozwala tym firmom pokryć te koszty bez obciążeń związanych z przepływem środków pieniężnych.

Co z nowymi firmami?

Nie ma problemu! W przeciwieństwie do banków firmy faktoringowe, jak Monevia zazwyczaj nie wymagają długiej historii biznesu. Zapewniają dostęp do usług faktoringowych na podstawie wiarygodności kredytowej Twoich klientów. Pozwala to od razu zacząć skorzystać z tego rozwiązania dla zachowania swojej płynności finansowej. Najlepiej skontaktować się z Monevia – aby dowiedzieć się wszystkich istotnych informacji.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *