Szkolenia, audyty i dokumentacja BHP w Warszawie – EHS Consulting

helmet-1636347_640

Szkolenie wstępne i okresowe, audyt czy dokumentację BHP warto zlecić doświadczonemu specjaliście. Daje to gwarancje tego, że miejsce pracy jest przede wszystkim bezpieczne dla każdego pracownika. Szukasz zewnętrznej firmy w Warszawie, która oferuje kompleksowe usługi z zakresu BHP? Postaw na EHS Consulting! Przeczytaj artykuł i sprawdź, dlaczego warto zaufać właśnie tej placówce.

EHS Consulting – duże doświadczenie 

Rzetelne przeprowadzenie szkolenia BHP, audytu czy sporządzenie dokumentacji wymaga doświadczenia i obeznania z aktualnymi przepisami. Dlatego też zlecając tego typu usługi, warto kierować się do firm, które posiadają niezbędną i aktualną wiedzę, a także duże umiejętności praktyczne.

Taką placówką jest EHS Consulting, czyli firma o dużym doświadczeniu z szeroko pojętego zakresu BHP i PPOŻ.Najlepszym tego potwierdzeniem są liczby:

  • ponad 100 zadowolonych klientów,
  • ponad 500 przeszkolonych pracowników,
  • 0 groźnych wypadków w pracy (po przeszkoleniu przez EHS),
  • liczne nadzory nad projektami (w tym w elektrociepłowniach w Żeraniu czy Gdańsku oraz w blokach gazowo-parowych).

Bogate portfolio pokazuje, że w EHS Consulting każde szkolenie czy audyt BHP w Warszawie stoi na najwyższym poziomie.

EHS Consulting to nie tylko doświadczenie, ale i profesjonalizm

EHS Consulting stawia na ciągły rozwój i stałe podnoszenie swoich kompetencji, dzięki czemu zyskujesz pewność, że wiedza, którą przekazuje firma, jest zawsze aktualna i zgodna z wszystkimi wymogami i przepisami. W swojej pracy specjaliści wykorzystują wiedzą z różnych obszarów jak inżynieria, zarządzanie oraz prawo, a także wykorzystują nowoczesne narzędzia do pracy w chmurze. EHS Consulting to firma, w której znajdziesz absolwentów wielu uczelni wyższych jak m.in. Politechnika Gdańska.

Szkolenia, audyty, dokumentacja BHP i nie tylko, czyli co w ofercie EHS?

EHS Consulting to firma, która posiada bogatą wiedzę i umiejętności z szeroko pojętego doradztwa BHP i PPOŻ. To sprawia, że w jednym miejscu możesz zamówić profesjonalne usługi, które zapewnią maksymalny poziom bezpieczeństwa w Twoim miejscu pracy. EHS Consulting to:

  • szkolenia wstępne i okresowe BHP,
  • audyty BHP,
  • dokumentacja BHP,
  • nadzory BHP,
  • szkolenia PPOŻ.

Warto wiedzieć, że dokumentacja BHP w Warszawie oraz inne usługi mogą być realizowane również w innych miejscowościach. Dzięki korzystaniu z nowoczesnych technologii EHS Consulting jest bardzo elastyczne i oferuje doradztwo również przez Internet. Dzięki temu możesz skorzystać już dziś z oferty firmy nawet z drugiego końca kraju – pełna wygoda i gwarancja jakości.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *