Dobieramy buty do sylwetki

obraz1

Wiele kobiet zastanawia się w jakich butach będą prezentowały się najlepiej i jak dobierać buty do konkretnych strojów. Warto to wiedzieć, ponieważ odpowiednio dobrana stylizacja jest bardzo ważna. Jednym z elementów na jakie zwracamy uwagę to oczywiście rodzaj butów. Mówi się, że dla kobiet nie ma czegoś takiego jak zbyt duża ilość butów w szafie. Oczywiście nie ma sensu kupować nieskończonej ilości butów, ale warto jest wiedzieć jakimi kryteriami się kierować wybierając kolejne buty premium famoso.pl.

Dobór butów do sylwetki

Jeżeli odpowiednio dobierzemy buty, to możemy bardzo skutecznie wyszczuplić naszą sylwetkę. Odpowiednio dobrane buty pomogą nam nadać seksowny i ponętny wygląd. Działa to jednak niestety również w drugą stronę i źle dobranym i butami możemy optycznie skrócić i pogrubić nasze nogi.

Pierwszą i podstawową zasadą, którą powinniśmy pamiętać jest to, buty płaskie nigdy nie będą wydłużać naszych nóg. Oczywiście nie oznacza to, że musimy chodzić na długich obcasach aby nogi wyglądały atrakcyjnie. Warto jest dobierać buty do wyglądu nóg.

 

Do najpopularniejszych butów zdecydowanie należą baleriny. Są one bardzo wygodne do noszenia, ale niestety nie gwarantują nam wydłużenia i wyszczuplenia nóg. Jeżeli jesteś osobą, która całkowicie nie lubi obcasów to warto jest wybrać baleriny na niewielkim obcasie.

Jeżeli należysz do osób które mają dość masywną budowę nóg to unikaj butów wiązanych lub zapinanych w okolicach kostki. Dla takich osób najlepszym rozwiązaniem są czółenka lub sandały. Jeżeli masz bardzo szczupłe nogi to warto szerokim łukiem omijać buty na masywnych platformach, które jeszcze optycznie odchudzają nasze nogi.

Dobór butów do stroju

Równie ważnym elementem jak dobór butów do naszej sylwetki jest dobór butów do stroju. Źle dobrane buty mogą popsuć najlepiej nawet przygotowaną stylizacje. Dlatego warto jest dobierać to w sposób zgodny z trendami. Tenisówki do eleganckiego stroju nie będą zbyt dobrze pasowały. Warto jednak pamiętać, że moda jest coraz łagodniejsza i dopuszcza coraz więcej możliwych połączeń.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *