Dlaczego restauracje powinny korzystać z obrusów?

dining-room-103464_960_720W badaniach przeprowadzonych wśród klientów restauracji zasugerowano, że odpowiednia zastawa stołowa może drastycznie zmienić postrzeganie żywności przez klientów, co oznacza, że ​​każda restauracja powinna postawić na obrusy szydełkowe i serwetki lniane, aby zoptymalizować wrażenia kulinarne swoich klientów.

Obrusy i lniane serwetki mogą sprawić, że przy każdym stole poczujesz się jak w domu, podczas gdy biały tradycyjny obrus uzupełnia białą zastawę stołową i szkło, aby każdy posiłek był wyrafinowany i luksusowy. Podobnie obrusy plamoodporne, które można łatwo wytrzeć, a także chronić meble przed uszkodzeniem, a także ukrywać istniejące wady – są dobrym wyborem.

Które zatem obrusy kupić?

Wybór obrusów to zazwyczaj wybór skomplikowany. Podczas gdy wiele restauracji i hoteli wybiera zestawy pasujące do siebie, możliwe jest również mieszanie i dopasowanie tego co ma producent obrusów tak aby było to maksymalnie dopasowane do potrzeb klienteli. Wybierając bieliznę stołową, musisz wybrać materiał, który pasuje do praktycznych wymagań Twojej firmy, a także taką która niesie wygląd i styl odpowiadający atmosferze, którą chcesz stworzyć.

Wszystko, od satynowych bawełnianych obrusów po rolki z papierowymi obrusami, jest ważne, jeśli uda Ci się zrozumieć zalety każdej z tych opcji jakie daje nam dzisiejsza produkcja obrusów. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o każdym rodzaju obrusów więcej lub wejdź na przytulnywystroj aby przejrzeć cały asortyment.

Satynowe obrusy restauracyjne

Obrusy jednorazoweObrusy z satyną są luksusowymi obrusami stołowymi, które zapewniają wytworny wystrój w najlepszych restauracjach i hotelach. Wykonane w 100% z bawełny i wykończone niezwykle elegancką satynową opaską, jako ekskluzywne obrusy dodają niesamowitej elegancji każdej restauracji. Satynowe obrusy to klasyczny sposób na wykończenie restauracj premium, dzięki czemu idealnie nadają się do szeregu ekskluzywnych firm cateringowych.

Bawełniane obrusy

Bawełna jest naturalnym włóknem, które charakteryzuje się tym, iż jest oddychające i zapobiega zatrzymywaniu ciepła między płótnem a Twoimi meblami. Bawełna nigdy nie będzie magazynować elektryczności statycznej, co oznacza, że układanie tych obrusów na stolikach w restauracji będzie zawsze szybkie i łatwe.

Pomimo braku przeplatanej atłasowej opaski, bawełniane obrusy są nadal niezwykle eleganckimi dodatkami do każdego stołu. Nieco bardziej przystępne cenowo niż obrus z satynową obróbką, bawełniane obrusy są idealne do dodawania jakości i luksusu do każdego jadalni. U producenta znajdziesz bawełniane obrusy najmodniejsze w tym sezonie, czyli takie które mają subtelny wzór bluszczu z liści adamaszku, co nadaje im wyjątkowo wyrafinowane wykończenie. Kup bawełniane obrusy jeśli szukasz czegoś naprawdę eleganckiego, ale i w dobrej cenie. Na pewno nie pożałujesz jakości, jaką uzyskasz – a i budżet firmy na 100% i z całą pewnością nie ucierpi.

[TB]

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *