Dlaczego warto postawić na kubki termiczne?

people-2594899_1280Jeśli chcesz włączyć kubki termiczne z logo do swoich działań marketingowych – możesz wybierać spośród szerokiej gamy opcji, w tym kolorowych kubków ceramicznych, kubków ze stali nierdzewnej, termosów podróżnych, kufli z matowego szkła, markowych słoików z masonem, kubków miedzianych i wielu innych.

Warto postawić na kubek termiczny niosący odważny efekt pełnokolorowego projektu – co jest możliwe dzięki opcji druku sublimacyjnego, która zapewnia kompleksową grafikę fotograficznej jakości. Jeśli skontaktujesz się z ekspertami ds. tożsamości korporacyjnej z elsago.pila.pl – to mogą również Ci podpowiedzieć, jak strategicznie oznakować każdy produkt w elegancki, dyskretny sposób, który przyciągnie odpowiednią uwagę.

Potrzebujesz wywrzeć duży wpływ bez nadmiernego obciążania budżetu?

Dzięki opłacalnym stawkom za wysyłkę hurtową i codziennym niskim cenom zawsze otrzymujesz jak najwyższą wartość. Znajdź również opcję bezpłatnej wysyłki, która pomoże Ci uzyskać jeszcze większy zwrot za każdą wydaną na promocję złotówkę.

Dzięki szybkiemu przetwarzaniu, drukowaniu i dostawom fachowcy mogą Ci też szybko pomóc przygotować się na nieoczekiwane okazje i wydarzenia w odpowiednim czasie. Dzisiaj możesz liczyć również bezproblemową obsługę – jeśli uda Ci się znaleźć godnego zaufania dostawcę produktów promocyjnych. Zatem na co jeszcze czekasz? Zapoznaj się z kolekcją niestandardowych kubków dla firm i stwórz atrakcyjne touch pointy, które zapewniają trwały efekt promocyjny.

Kubki termiczne – niezastąpiony element promocyjny

Chociaż zdalne narzędzia ułatwiły prowadzenie działalności na odległość, nic nie przebije skuteczności spotkań biznesowych twarzą w twarz. Dlatego tak wielu ludzi jest dzisiaj wciąż w trasie. Okaż swoi pracownikom i klientom trochę troski za pomocą promocyjnych upominków biznesowych takich jak kubki termiczne z logo i zdobądź ich uznanie, wprowadzając swoją markę na nowe terytorium z każdą podróżą lub lotem.

Jeśli nie kubek termiczny – to co?

Co powiesz na plecak z logo? Plecaki do podróży służbowych powinny wyglądać na tyle dobrze, aby można je było zabrać na konferencje i spotkania, a jednocześnie muszą być na tyle pojemne, aby służyć jako bagaż podręczny na krótkie wycieczki. Plecak wyjazdowy z logo powinien być wykonany z wytrzymałego materiału i zawierać zapinane na zamek kieszenie na drobiazgi oraz wyściełaną polarem kieszeń na cenne czy delikatne przedmioty. Dodaj wyszywane logo – aby uzyskać oszałamiający niestandardowy plecak, który będzie świetną reklamą Twojej marki.

Inna opcja? Powerbank! Udane podróże służbowe wymagają natychmiastowego dostępu do biur domowych, plików online i kontaktów. Użytkownicy dróg polegają na swoich telefonach, aby uzyskać taki dostęp, więc muszą wiedzieć, że ich telefony są zawsze w pełni naładowane. Rozważ nagrodzenie ulubionego pracownika służbowego niestandardową ładowarką do telefonu lub promocyjnym power bankiem, na przykład w formie prezentu przy okazji jego urodzin, czy święta. Wszystkie opcje tutaj są warte rozważenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *