Depilacja laserowa – działanie, zastosowanie, cena. Kiedy warto ją wykonać?

beautifully-4851709_1280

Chcesz pozbyć się nieestetycznych włosków widocznych na nogach albo pod pachami? W ich trwałym usunięciu pomoże depilacja laserowa!

Osobom zamierzającym skorzystać z procedury jak depilacja laserowa Kraków (derma-med.pl) oferuje dostęp do wielu gabinetów. Co warto wiedzieć przed skorzystaniem z depilacji laserem?

Jak działa depilacja laserowa?

Depilacja laserowa to rodzaj zabiegu polegającego na usuwaniu włosków wraz z ich mieszkami z użyciem światła laserowego. Laser powoduje ich punktowe uszkodzenie, dzięki czemu zapobiega on ponownemu odrostowi i zapewnia gładki, estetyczny wygląd skóry.

Współczesna depilacja laserowa jest jednocześnie bardzo bezpieczną procedurą, która nie wywołuje wysokiego ryzyka pojawienia się niekorzystnych skutków ubocznych, na przykład poparzeń.

By całkowicie usunąć włoski i zapobiec ich odrastaniu, wykonuje się serię zabiegów, zazwyczaj od 3 do 5 w odstępach co kilka tygodni.

Gdy planowana jest depilacja laserowa Kraków to również miasto, gdzie można wykonać depilację różnych kolorów włosków, w tym tych jasnych.

Depilacja laserem – zastosowanie

Zabieg depilacji laserowej ma bardzo szerokie zastosowanie i sprawdza się w usuwaniu włosków na całym ciele.

Najczęściej depilacja laserem używana jest przy usuwaniu włosków w obszarach jak:

  • Nogi,
  • Pachy,
  • Okolice bikini,
  • Twarz – wąsik,
  • Ręce,
  • Brzuch,
  • Plecy.

Procedura ta może być prowadzona zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, dzięki czemu jest tak uniwersalna i pozwala nie tylko na poprawę wyglądu, lecz również codziennego komfortu i pewności siebie.

Cena depilacji laserowej

Koszt wykonania laserowej depilacji jest zależny od wybranego gabinetu oraz od obszaru zabiegowego. Warto też pamiętać, że na ostateczną cenę wpływa liczba wykonanych zabiegów – zwykle zaleca się od 3 do 5 procedur.

Cena jednego zabiegu depilacji laserowej to od 80 do 150 złotych, natomiast w przypadku większych obszarów jak nogi to nawet 400 złotych.

Gdy chodzi o ceny za zabieg jak depilacja laserowa Kraków prezentuje je na atrakcyjnym poziomie, a na klientów gabinetów często czekają także atrakcyjne promocje.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *