Czego szukać w dobrze zorganizowanej przestrzeni coworkingowej?

oto praca korab1Jeśli próbujesz prowadzić animowane rozmowy biznesowe ze swoim kotem, psem, ptakiem, a nawet przyjazną rośliną, może nadszedł czas, aby rozważyć pracę poza domem w stale rosnącym tłumie współpracowników?

Biorąc pod uwagę fakt, że na całym świecie jest każdego dnia coraz więcej pomieszczeń coworkingowych – nie jesteś sam w swojej potrzebie rozszerzenia granic pracy. Wydaje się, że każdy wolny strzelec, właściciel małej firmy lub mały zespół programistów musi ostatecznie wyjść z wygodnego małego zakątka świata i spotkać się z rówieśnikami na neutralnym terytorium.

Kilka najważniejszych czynników przy wyborze przestrzeni Coworkingowej

Decydując się pominąć podpisanie tradycyjnej umowy dzierżawy na rzecz spędzenia dni roboczych we wspólnym obszarze roboczym, musisz teraz dowiedzieć się, co chcesz i czego potrzebujesz ze swojej przestrzeni coworkingowej.

Chociaż możesz mieć kilka wysoce specjalistycznych pomysłów na idealne wspólne środowisko pracy, istnieje wiele czynników, które mogą wyróżniać się na tle wielu innych. Zapoznaj się z kilkima najważniejszymi czynnikami, na które powołują się przedstawiciele branży, jeśli chodzi o wybór głównej wspólnej przestrzeni zawodowej w naszym kraju.

Lokalizacja

Chcąc wyjść z domu rano, aby zwiększyć produktywność i rozwinąć działalność, prawdopodobnie nie chcesz długich dojazdów. Dzięki znalezieniu przestrzeni coworkingowej, która charakteryzuje się przyzwoitą bliskością do domu, będziesz w stanie znaleźć równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, która najbardziej Ci odpowiada. Ponadto należy mieć na uwadze dostępność potencjalnych klientów do wybranego obiektu coworkingowego. Niezależnie od tego, czy docierasz tam z lotniska, czy z innego miasta, wyszukaj najlepszą strategiczną lokalizację.

Pieniądze

Rozejrzyj się za najlepszą ceną Coworking i wartością dla Twoich potrzeb. W zależności od indywidualnych potrzeb i potrzeb biznesowych koszty będą się różnić. Jednak na pewno warto rozejrzeć się za różnymi cenami, a także spojrzeć na to, co dostajesz za swoje pieniądze. Spójrz na:

  • wszystkie udogodnienia
  • lokalizację
  • różne dostępne pokoje i usługi
  • rodzaje dostępnych biur w każdej lokalizacji coworkingowej

eraser-795768__340Większość lokalnych firm współdzielonych obszarów roboczych oferuje wszystko, od wspólnego obszaru i dedykowanego planu biurowego do opcji prywatnego biura – zobacz na citydesk.pl . Przed wybraniem wymarzonej przestrzeni sprawdź dokładnie swój budżet i dostępne poziomy cen.

Współczesny marketing zdaje się dyktować, że firmy coworkingowe stają się przestrzeniami rekreacyjnymi, w których niezależni pracownicy od czasu do czasu odsuwają się od stołu do ping-ponga, aby skomponować e-mail. Jednak to nie jest rzeczywistość tego, co najbardziej możesz potrzebować, ani co oferuje większość wspólnych obiektów dostępnych do pracy. Chociaż istnieje tam wiele wspólnych przestrzeni, najlepsze przestrzenie oferują coś, co mieści się wygodnie pomiędzy cichą biblioteką a salonem gier. Nadal masz dużo miejsca, aby wybrać, czy chcesz czegoś bardziej profesjonalnego, nastawionego na klientów, czy miejsca, w którym skupiasz się na zdolności do tworzenia i produkcji. Przede wszystkim musisz czuć się komfortowo!

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *