Nie masz czasu na codzienny make-up? Czy słyszałaś o makijażu permanentnym?

olena-sergienko-Jr5NwR00xhI-unsplashMakijaż z pewnością podkreśla urodę, uwydatnia nasze mocne strony, a jest w stanie zamaskować wiele mankamentów i niedoskonałości. Jednak ma też sporo wad – przede wszystkim jest nietrwały, szybko się rozmazuje, a w niektórych sytuacjach w ogóle nie można go nosić. Dlatego też dużą popularnością cieszy się makijaż permanentny, który jest trwały i nie trzeba systematycznie go poprawiać.

Codzienny make up zajmuje przede wszystkim sporo czasu. Gdy jest on ograniczony, tym bardziej trudno jest poświęcać czas na systematycznie malowanie się. Tymczasem sporo pań uważa, że bez makijażu wyglądają dosyć kiepsko. I tak koło się zamyka. Makijaż permanentny jest więc odpowiedzią na nasze potrzeby – pozwala na doskonały wygląd nawet od razu po wstaniu z łóżka. Jego głównym celem jest podkreślenie urody, uwydatnienie pewnych cech wyglądu – podkreślenie ust i oczu, a także linii brwi.

Jak wykonuje się makijaż permanentny?

Makijaż permanentny pod względem sposobu wykonania jest dosyć mocno zbliżony do tatuażu. Wykonuje się go za pomocą specjalnych igieł, którymi wprowadza się pod skórę substancje barwiące. Są one trwałe, równomiernie się rozkładają i doskonale prezentują nawet po długim czasie od wykonania. Dzięki makijażowi permanentnemu można zrobić kreski na powiekach i optycznie powiększyć oraz zagęścić rzęsy. Można również podkreślić koloryt ust i ich kształt. Dużą popularnością cieszą się również permanentnie wykonane brwi, które nabierają ładnego kształtu, stają się gęste, a często pozwalają na zupełną zmianę w wyglądzie twarzy. Jeśli zdecydujemy się na makijaż permanentny, możemy mieć pewność, że będzie to rozwiązanie trwałe, a jednocześnie wyjątkowo efektowne. Trzeba jednak mieć świadomość, że trwałość takiego makijażu nie jest dożywotnia. Po pewnym czasie barwniki się wchłaniają i cały zabieg trzeba powtórzyć, aby efekt znów prezentował się doskonale.

Gdzie zrobisz makijaż permanentny?

Jeśli interesuje Cię studio tatuażu Szczecin do wykonania makijażu permanentnego, warto uważnie wybierać miejsce, w którym poprawiać będziesz wygląd. Trzeba bowiem mieć świadomość, że poziom usług w takich studiach może być różny. Na pewno nigdy nie należy kierować się wyłącznie kwestią niskich cen. Tam, gdzie jest tanio, po prostu nie może być dobrze. Wysoki poziom usług kosztuje, a na makijażu, który ma nam towarzyszyć na co dzień, zdecydowanie lepiej jest nie oszczędzać. Dobry makijaż permanentny Szczecin można znaleźć poprzez przeglądanie portfolio konkretnych salonów, a także szukanie opinii na ich temat. Jeśli salon tatuażu posiada wyłącznie dobre opinie, można mieć pewność, że poziom usług spełni nasze oczekiwania. Jeśli natomiast opinie bywają także kiepskie, lepiej nie ryzykować. Jeśli makijaż zostanie niewłaściwie wykonany, mogą być spore problemy z jego usunięciem i trzeba będzie go nosić przez wiele kolejnych miesięcy. Taka inwestycja, choć kosztowna, będzie więc zupełnie nietrafiona.

Polecamy:
- Meble biurowe od A do Z – rozwiązanie, którego szukasz

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *