Bizneswoman po godzinach: porady dla miłośniczek perfum

oto praca perfumikJeśli chcesz, aby twoje perfumy służyły Ci dłużej, nie przechowuj ich w łazience ani w innych wilgotnych, ciepłych miejscach. Ciepło, światło i wilgotność rozkładają perfumy i obniżają jakość zapachu, nawet najpiękniejszego i wysokiej jakości, jak burberry perfumy damskie. Zamiast tego przechowuj je w chłodnych, suchych miejscach, takich jak toaletka w pokoju i z dala od okien. Dodatkowa wskazówka: użyj ładnej patery na ciasto, aby je pięknie zaprezentować.

Wetrzyj wazelinę na punktach pulsu przed rozpyleniem perfum, aby zapach trwał dłużej. Maść, która jest okluzyjna, zatrzyma zapach na skórze dłużej niż w przypadku rozpylania go na suchą skórę.

Zastosuj bezzapachowy balsam przed swoim zapachem. Natłuszczona cera dłużej zachowa zapachy, więc jeśli masz suchą skórę, najpierw użyj kremu nawilżającego, aby zatrzymać zapach.

Rozpyl perfumy zaraz po wzięciu prysznica i przed ubiorem. Wilgoć na skórze pomoże zatrzymać zapach. Zapobiegnie to także zaplamieniu delikatnego ubrania lub biżuterii.

Nie rozpylaj zapachu na nadgarstkach po rozpyleniu. Jeśli potrzesz nadgarstki, zmusisz górne nuty do zniknięcia szybciej niż byś chciała, w wyniku czego Twój zapach nie będzie trwał tak długo.

Podczas rozpylania perfum celuj w punkty pulsu na ciele i ciepłe obszary ciała. Aby Twój zapach trwał dłużej, wybierz kilka obszarów docelowych (nie wszystkie jednocześnie), aby rozpocząć rozpylanie i rozejście się zapachu po ciele. Wskazane ciepłe obszary pomogą rozproszyć zapach na całe ciało, a rozpylenie perfum w okolicy kostek i łydek pozwoli unosić zapach w ciągu dnia.

W celu uzyskania lżejszego zapachu rozpyl go w powietrzu i powoli wejdź w mgłę. Spray rozprowadzi się równomiernie po całym ciele i pozostawi odrobinę zapachu na wypadek, gdybyś nie chciała roznosić tak intensywnego zapachu.

Natryskiwanie perfum na bazie alkoholi bezpośrednio na włosy wysuszy je, więc zamiast tego spryskaj szczotkę do włosów, zanim przejedziesz na włosy. Twoje włosy będą lekko pachnące i nieuszkodzone. Lub użyj specjalnie zaprojektowanych perfum do włosów, aby lepiej pachniały między myciem. Spróbuj wody perfumowanej.

Zapoznaj się z powszechnymi terminami zapachowymi, abyś dokładnie wiedziała, do czego odnoszą się sprzedawcy, pomagając Ci znaleźć nowe perfumy. Wlej ostatnią nutę zapachową z prawie pustej butelki perfum w bezzapachowy balsam, aby nic się nie marnowało.

Stwórz swój własny zapach, nakładając na siebie zapachy. Spryskaj kilka bibułek zapachowych różnymi olejkami i perfumami i wąchaj je jednocześnie, aby sprawdzić, czy się uzupełniają. Gdy znajdziesz kombinację, którą lubisz, wypróbuj ją na skórze (olejki skóry mogą zmienić sposób, w jaki pachną perfumy). Najpierw spryskaj mocniejszy zapach, a następnie napełnij go delikatniejszym zapachem, aby pierwszy zapach nie przemógł drugiego.

Jeśli chciałaś sprawdzić zapach perfum i okazało się, że rozpyliłaś coś, co Twoim zdaniem nie pachnie ładnie – użyj ściereczki do makijażu, aby pozbyć się zapachu. Pobieranie próbek zapachów jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz, co dostaniesz!

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *