Aktywny w pracy i poza biurem – te nowinki techniczne ułatwią Ci życie

o-BEST-RUNNING-ARMBANDS-facebook

Wszechobecność technologii śledzenia sprawności fizycznej w ostatnich latach sprawiła, że ludzie są ogólnie bardziej świadomi swojego zdrowia. Zwiększenie dostępności do czujników w urządzeniach do noszenia na co dzień, takich jak smartwatche – które dają nam lepszą informację zwrotną o tym, co dzieje się w naszym ciele i przy okazji pozwalają mieć pieczę nad zawodowymi kwestiami – oznacza, że coraz więcej z nas dostaje w swoje ręce gadżety, dzięki którym możemy swoja aktywne życie jeszcze bardziej ulepszyć. Ale przy tak wielu gadżetach na rynku, nie jest łatwo oddzielać te, które są naprawdę korzystne od tych, które są niczym więcej niż marketingową sztuczką.

Poniżej wymienione nowinki techniczne to najlepsze pomysły, które poprawią komfort życia zarówno w pracy, jak i poza biurem. Oczywiście lista te nie jest wyczerpana, ale na pewno bardzo inspirująca.

Przenośny ekspres do kawy Wacaco Minipresso

Ekspres do kawy Wacaco Minipresso jest mały, lekki i wystarczająco przenośny, dzięki czemu z nim w swoim arsenale nie jesteśmy w stanie przegapić porannej kawy. Niezależnie od tego, czy podróżujesz z plecakiem, koczujesz w hotelu bez ekspresu do kawy, czy też chcesz napić się tego płynu w drodze do biura czy na siłownię – ekspres do kawy Wacaco Minipresso na pewno Ci w tym pomoże. Regularne siorbanie kubka czarnej materii wiąże się z nieskończonymi korzyściami, takimi jak mniejsza częstość występowania choroby Parkinsona i profilaktyczne działanie względem niektórych typów nowotworów, a nawet obniżone wskaźniki uszkodzeń DNA. Co więcej, zauważono niedawno, że picie kawy może również zmniejszyć ryzyko zatkania tętnic, co może prowadzić do zawałów serca (co jest ważne zarówno podczas intensywnych ćwiczeń, jak i stresu w biurze).

Etui na telefon na ramię

Bardzo dobra opcja dla tych, którzy mają elastyczny czas pracy i tym samym mogą sobie pozwolić na poranną przebieżkę, ale równocześnie muszą być pod telefonem, w razie pilnych wiadomości z biura czy od klienta. Takie etui na telefon na ramię dla biegaczy czy fanów jazdy na rolkach jest rozwiązaniem tego problemu. Jeśli chcesz znaleźć model w dobrej cenie i o świetnym designie koniecznie zerknij tutaj: homescreen.pl.

Musisz pracować, aby mieć pieniądze i ćwiczyć, aby pozostać w formie, i być sprawnym. Musisz sprawić, by mięśnie w Twoim ciele były aktywne, żywe i bardziej produktywne. Aby to zrobić skutecznie, musisz zawsze mieć przy sobie odpowiednie urządzenia które Cię w tym wszystkim wspomogą.

Co ciekawe, niektórzy ludzie są sceptycznie nastawieni do zakupu gadżetów; uważają, że kupowanie gadżetów to marnowanie pieniędzy i czasu. Ale nie zawsze tak jest. Po dokładnych badaniach warto z szerokiej oferty znaleźć dla siebie jakieś konkretne, fajne gadżety, które naprawdę pomogą ci zachować zdrowie i zachować formę. Jeszcze inne gadżety, które możesz wypróbować już dziś: to pulsometr czy też kamerka do telefonu, która pozwoli Ci na bieżąco rejestrować Twoje wyczyny i obserwować wszelkie postępy.

Znajdź gadżet dla siebie i stawaj się każdego dnia lepszy!

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

1 komentarz do “Aktywny w pracy i poza biurem – te nowinki techniczne ułatwią Ci życie

  1. Marlena
    15 lutego 2019 at 08:13

    Szukasz fajnego plecaka miejskiego jako alternatywy dla niedużej torebki? Wejdź i zobacz ten plecak jeansowy z Brytyjka.pl. Nowoczesne, lekkie plecaki nie przypominają w niczym typowych plecaków szkolnych i wyglądają równie dobrze, jak eleganckie i stylowe damskie torebki. Od jakiegoś czasu przerzuciłam się z torebek na plecaki i jestem bardzo zadowolona. Kto powiedział, że plecaki są zarezerwowane jedynie dla uczniów czy studentów? Mi plecak służy na co dzień do pracy i jestem bardzo zadowolona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *