Duży procent akceptacji akceptacji wniosków! Bez BIK – czyli freezl.pl

Firmy pożyczkowe – którą wybrać

Szukając dodatkowych pieniędzy bierzemy także pod uwagę firmy pożyczkowe. Są one alternatywą dla tradycyjnych banków, w których nie każdy ma szansę na otrzymanie kredytu. W firmach pożyczkowych łatwiej jest pożyczyć pieniądze, często kosztem wyższych kosztów związanych z samą pożyczką. Coraz więcej firm pożyczkowych wychodzi naprzeciw swoim klientom, oferując im atrakcyjne oferty pożyczkowe. Wśród takiej ilości ofert można czuć się nieco oszołomionym i w efekcie końcowym nie wiadomo, którą firmę pożyczkową wybrać. Jak więc szukać oferty najdogodniejszej dla nas?

Platformy pożyczkowe- co to?

Wychodząc naprzeciw klientom szukającym samodzielnie dogodnej dla siebie pożyczki stworzono specjalne platformy. Mają one za zadanie najczęściej porównanie ofert firm pożyczkowych dostępnych na rynku, często dokonując części formalności za klienta. Jedną z takich platform jest freezl.pl. Platforma powstała z myślą o osobach szukających pożyczek poza bankowych, ceniących sobie wygodę i szybkość w załatwianiu formalności. Działanie platformy jest w całości bezpłatne i nie zobowiązuje do korzystania z oferty, kiedy nie spełnia naszych oczekiwań. Jak więc wykorzystać działanie platformy? Pierwsze, co należy zrobić, to określić kwotę jaką chcemy pożyczyć oraz termin, w jakim uda nam się ją spłacić. Maksymalna kwota możliwa do pożyczenia we freezl.pl wynosi 5000 złotych, a na spłatę zobowiązania mamy 35 dni czasu. Kolejnym krokiem jest wnioskowanie o pożyczkę. Można to zrobić za pośrednictwem platformy, telefonicznie, a nawet za pośrednictwem Facebook’a, co jest nowością w świecie pożyczek. Po pozytywnej decyzji pożyczkowej można spodziewać się pieniędzy na naszym koncie. Osoby korzystające z platformy po raz pierwszy zobowiązane są do potwierdzenia konta bankowego- procedura jest prosta, jej szczegóły znaleźć można na łamach platformy, a po weryfikacji konta będziemy mogli w pełni cieszyć się dodatkową gotówką.

Dlaczego wybrać właśnie tą platformę?

Bardzo duża ilość klientów dostaje pożyczkę za pośrednictwem platformy. jako jedna z nielicznych nie sprawdza historii kredytowej w BIK, dzięki czemu na pożyczkę mogą liczyć osoby , którym do tej pory odmawiano pożyczki w innych placówkach. Praktycznie wszystkie formalności załatwiane są przez Internet, co sprawia, że pieniądze otrzymamy bez wychodzenia z domu. Jest to plus dla osób potrzebujących gotówki w szybkim czasie. Pożyczkę otrzymaną za pomocą platformy można wykorzystać na dowolny cel.

Kiedy wnioskować o pożyczkę?

Pomimo coraz bardziej świadomego gospodarowania pieniędzmi zdarzają się sytuacje, które przerastają nasze finansowe możliwości. Jako jedna z opcji często pojawia się w naszych głowach myśl o pożyczce. Jeszcze jakiś czas temu była ona traktowana jako ostateczność, ze względu na stereotypy płynące z tego sposobu gospodarowania pieniędzmi. Firmy starają się jednak coraz częściej przełamać negatywne opinie na swój temat, chociażby uatrakcyjniając ofertę oraz poprawiając relacje z klientem.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

1 komentarz do “Duży procent akceptacji akceptacji wniosków! Bez BIK – czyli freezl.pl

  1. 23 marca 2018 at 14:37

    Uf, myslałam, że rpawdziwe chwilówki bez bik juz nie istnieją i nie ma dla mnie nadzieji :)
    Dzięki za info!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *